Sismik ts 45x

HERKUL

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim aranızda olmak çok güzel bi cihaz aldım sismik ts45x tek parada ve derin aramalarda nasıl kullananlar veya bilgisi olanlardan yorum alabilirmiyim bide baslıktan pul sökme işlemi yaparak performansı yükseltiyorlarmış böyle bişey varmı teşekkürler

Son düzenleme:

SLayer

Bilgili Üye
Kardeşim öncelikle hoş geldiniz keşke almadan önce sorsaymissin piyasanın en kötü cihazlarından bir tane makina almissiniz

HERKUL

Yeni Üye
Cihaza para vermedim el yapımı bi cihazım vardı güvenlik güçleri fatura olmadığı için elimden aldı bu cihaz bi arkadaşımdan hediye geldi facebookta bi videoda arkadaşın birtanesi bu cihazın başlığında bi pul olduğunu ve sinyali bozduğunu bu pulu söktürdükten sonra sinyalleri daha net aldıgını ve tek parayı 60 cm den aldığını video ćekerek kanitladi bu konu hakkinda bi bilginiz varmi

SLayer

Bilgili Üye
Videolarda hile yapılır siz kendiniz deneyip görün yıllar önce elime bi kez aldım bu cihazı berbat otesiydi zaten sahibide kotuluyordu cihazi

HERKUL

Yeni Üye
Videoda hile oldugunu zannetmem arkadaş dedektör satıcısı degil oda bizim gibi tek tekçi daha önce konustugum bi arkadas

acemi 55

Bilgili Üye
tanıdık birinde var pek kullanışlı bir cihaz degil bildigim kadarıyla sana video yapan şahısla irtibata geç belki bildigi birşeyler vardır hayırlı olsun

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Üstadlarım konu açılmışken ben de LORENZ Z1 Z-1 DeepMax düşünüyorum sizin bu cihaza güveniniz nedir acaba? Daha almadım

AyazEfe

Aktif Üye
HERKUL sene gecen sene bu ay ayni soguk hava o dedigin cihaz bize bir hafta gereksiz calismalar yaptirdi gerisini sen dusun ama yinede dene sansini al bi ceyrek gomdur arkadasina sen ara bakim napcak makina

HERKUL

Yeni Üye
Teşekkürler aydınlattigin icin biraz arastirdim ve garret ace 400 almaya karar verdim