Siteye veda ediyorum.

Esmerr

Member
Senin konularına cevap verilmemiş kızıyorsun (haklısın)biz napalım bizim hali hazırda çözmek için yurt dışlarına kadar bile sordurduğumuź konu hiç nedensiz yere kapatılıyor takma kafana bu kadar bence kardeş
Mesele kafaya takmak değil kardeşim, hepimiz oldun insanlarız. Bakıyorum adam kayadaki 'ben doğalım' diye bağıran çatlağı paylaşıyor neredeyse tüm ustalar şurayı bak burayı bak falan diyor. Ben kilisenin olduğu bölgede el işçiliği yemiş bi işaret paylaşıyorum. Doğal, resim yok yetersiz deniliyor. Neredeyse 20 resim atıyorum. Burda herşeyden önemlisi bilgi paylaşımı, karşılıklı faydalı tartışmalar yapmaktır. Ama bunu yapamıyoruz

Esmerr

Member
Devam et konularına , etiket gelse ben görürdüm. Benden başka herkes etiketli.
Ustam gönül ister ki herkesi etiketleyeyim. Ama herkesin kullanıcı adını bilemediğim için aklımda kalanları etiketliyorum. Kimse yanlış anlamasın diye de herkes düşüncesini yazabilir mi gibi cümleler kuruyorum, isimleri aklımda tutamadığım için oluşuyor bu sorun.

Esmerr

Member
Ustam lütfen �� hemen bukadar çabuk pes etmeyin, herşeyde vardir bir hayır,defineci insan azimli dürüst çalışkan inançlı bir insandır bulduğunu hırsızlara değil en yüksek maliyete satıp garibanlara yardımcı olan doğru yolu seçen insandır
Sağolasın kardeşim dediklerin doğru amacım para pul değil bu işin zevkine bayılanlardanım. Dediğin gibi önemli olan bilgi paylaşmak ve öğrenmektir.

Turko

Uzman
Ustam gönül ister ki herkesi etiketleyeyim. Ama herkesin kullanıcı adını bilemediğim için aklımda kalanları etiketliyorum. Kimse yanlış anlamasın diye de herkes düşüncesini yazabilir mi gibi cümleler kuruyorum, isimleri aklımda tutamadığım için oluşuyor bu sorun.
Sen devam et konulara etiket at yeni resim ve mesajlarda . Göreyim 400 tane adamla uğraşıyorum şantiyede kafamı kalıyor.

poseidon2023

Uzman
ne oluyor çoçuk musun sen küstüm ver çillilerimi gidiyom

burda her kez bir birine yardım etmek istiyor bildigi kadar sende elinden geleni yapacan resim cekersin istenildigi gibi detaylı paylaşırsın bilgisi olan yazar üç yazmış ister se yüz kişi yazsın hiç bir şey yapmadıktan sonra ne faydası var

ulennnnn bende buna deli oluyom netcez şimdi iki günde bir aynı yerin onlarca resmini cekiyor buney oney cizgi var şuvar bu var ulennn kemill BİKERE eline bir şeyler alda calış YOKK kemil resim paylaşmayı seviyor iki üç kişi var bunu yapan etiketle isimyaz ulenn yardım edem belki bir şey yapar diyon aynı tas aynı hamam devam ediyor

neyse keyif senin ister kal ister git ne diyek

yusuf enver

Aktif Üye
@Esmerr ustam bende aynı senin gibi düşüncelere sahibim .ama buradan çıkmadan da başka sitelere de üye olabilirsin .bu sitede gerçekten de iyi niyetli ve bilgili ustaların olduğuna inanıyorum sağ olsunlar hiçbir çıkar gözetmeden ellerinden gelen yardımı da yapıyorlar he bazen ipe sapa gelmez konular 8_10 sayfa yorum alabiliyor ve yahutta bize öyle geliyor :) mesela geçenlerde fulu bir resimde aslan kaplumbağa deve ve bilimum hayvan yorumları aldı hatta resimsiz konular bile .gönlüm burada kalmandan yana

Esmerr

Member
ne oluyor çoçuk musun sen küstüm ver çillilerimi gidiyom

burda her kez bir birine yardım etmek istiyor bildigi kadar sende elinden geleni yapacan resim cekersin istenildigi gibi detaylı paylaşırsın bilgisi olan yazar üç yazmış ister se yüz kişi yazsın hiç bir şey yapmadıktan sonra ne faydası var

ulennnnn bende buna deli oluyom netcez şimdi iki günde bir aynı yerin onlarca resmini cekiyor buney oney cizgi var şuvar bu var ulennn kemill BİKERE eline bir şeyler alda calış YOKK kemil resim paylaşmayı seviyor iki üç kişi var bunu yapan etiketle isimyaz ulenn yardım edem belki bir şey yapar diyon aynı tas aynı hamam devam ediyor

neyse keyif senin ister kal ister git ne diyek
Ustam kimse çocuk değil ben küsmediğimi belirttim. Amacımız sayflarca resim paylaşmak ta değil, sen komple yanlış anlamışsın. Ben ni kere video çektim resim attım ustalar daha iyi resimle dedi. Tekrar çektim attım en iyisini bulana kadar çektim. Sağı solu parçala diyosun o zaman önümüze gelen yeri kırıp dökelim ben de biliyorum sağı solu kırmayı. Amaç herkes görsün, paylaşılsın, ihtiyacı olanlar bilgi edinsin. Bu işin küsmeyle kamillikle ilgisi yok. Bu yarz yorumlar yapıcı yorumlar değil.

Esmerr

Member
@Esmerr ustam bende aynı senin gibi düşüncelere sahibim .ama buradan çıkmadan da başka sitelere de üye olabilirsin .bu sitede gerçekten de iyi niyetli ve bilgili ustaların olduğuna inanıyorum sağ olsunlar hiçbir çıkar gözetmeden ellerinden gelen yardımı da yapıyorlar he bazen ipe sapa gelmez konular 8_10 sayfa yorum alabiliyor ve yahutta bize öyle geliyor :) mesela geçenlerde fulu bir resimde aslan kaplumbağa deve ve bilimum hayvan yorumları aldı hatta resimsiz konular bile .gönlüm burada kalmandan yana
Haklısın kardeşim zaten bu sitede ki ustaların hepsine kefilim iyi insanlar. Ama sen de demişsin. Adam bi kaya atıyor kayada hiçbirşey yok. Sayfalarca yorum atılıyor, bahsettiğim şey şu, işareti bulmak ayrı, saatlerce bakıp hayalgücü ile işarete benzer şeyler çıkarmak ayrı. Ben zaten boş bölgenin resimlerini atmam. Tecrübesiz değilim o kadar.

poseidon2023

Uzman
resim cekersin bir şey görüyorsak zaten yardımcı oluyoruz olmak istiyoruz bizim yapacagımız seni yönlendirmek neyi nasıl tespit edebileceginide söylüyoruz

gittin yeri buldun tespit ettin diyelim mevlüt mü okutcan başında calışmadan kırmadan nasıl cıkarcan

ev

Ekli dosyayı görüntüle 199463

diyer sözler başkasına

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konularınıza yorum gelmiş Sonuca gitmek istediğiniz konularda gücel yazarak tekrar yorum alabilirsiniz arkadaşların çoğu telefondan girdiği için top on listesinden çıkınca konu takibi zorlaşıyor .Yorumsuz kalmaz yoksa konular ben dikkat ederim arkadaşlar yorumlara bakmaya başladımı online olduklarında sizin gibi arkadaşlar hemen konusunu günceller yakalamışken konuma yorum aliyim diye her zaman herkezi yakalamak kolay olmuyor . Yanlış anlamayın ama ben bu gün bir msj yazıyorum yönetimden bir arkadaşa yoksa burda yarın geri dönüş oluyor bu herkez için geçerli herkez daima online olamıyor geri dönüşler zaman alır siz güncel tutucaksınız konunuzu .

Esmerr

Member
Konularınıza yorum gelmiş Sonuca gitmek istediğiniz konularda gücel yazarak tekrar yorum alabilirsiniz arkadaşların çoğu telefondan girdiği için top on listesinden çıkınca konu takibi zorlaşıyor .Yorumsuz kalmaz yoksa konular ben dikkat ederim arkadaşlar yorumlara bakmaya başladımı online olduklarında sizin gibi arkadaşlar hemen konusunu günceller yakalamışken konuma yorum aliyim diye her zaman herkezi yakalamak kolay olmuyor . Yanlış anlamayın ama ben bu gün bir msj yazıyorum yönetimden bir arkadaşa yoksa burda yarın geri dönüş oluyor bu herkez için geçerli herkez daima online olamıyor geri dönüşler zaman alır siz güncel tutucaksınız konunuzu .
Anladım ustam teşekkürler

Esmerr

Member
resim cekersin bir şey görüyorsak zaten yardımcı oluyoruz olmak istiyoruz bizim yapacagımız seni yönlendirmek neyi nasıl tespit edebileceginide söylüyoruz

gittin yeri buldun tespit ettin diyelim mevlüt mü okutcan başında calışmadan kırmadan nasıl cıkarcan

ev

Ekli dosyayı görüntüle 199463

diyer sözler başkasına
Gerektiği zaman mevlüt okutanlar da var ustam. Biz de isteriz bir yerden başlamak ama sitedeki ustalar daha iyi resimle deyince ve bölgede zorlu doğa şartlarına sahip olunca, bir yer tespit edip işe başlamak zorlaşıyor