siz olsaydınız ne yapardınız?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Altına olan hassasiyeti yüksek, demire olan hassasiyeti cok zayiftir yazıyor.
Nasıl yapmışlar bunu?

Test videoları var mı bahsettiginiz derinlikler ile ilgili ?
Uzmanlık alanın radyastezi sanıyordum ama bakıyorumda gözünden bişey kaçmıyor.
Cevap şu, video çekiminden az önce demiri yok saymış, reject yani.
?

oymak beyi

Bilgili Üye
deephunter 3D ve jeosonar 3D arasında kaldım. aradığım fiyat aralığında ki en ideal dedektör bunlar gibi duruyor. yanlış karar ise lütfen söyleyin ustalarım. bunları boş ver şu cihaz onlardan daha derine iner, dediğiniz vihaz varsa lütfen söyleyin

Karabulut

Operatör
En doğrusu yeraltı görüntüleme ustam oda bizim gücümüz yetmez o cihazlara anca kiralarız kiralarız da kullanmak uzun zaman alır.

westsilwer

Member
Dedektör satın almayın kendiniz yapın bnce

Cemov

Aktif Üye
deephunter 3D ve jeosonar 3D arasında kaldım. aradığım fiyat aralığında ki en ideal dedektör bunlar gibi duruyor. yanlış karar ise lütfen söyleyin ustalarım. bunları boş ver şu cihaz onlardan daha derine iner, dediğiniz vihaz varsa lütfen söyleyin
Israr etme bence insanlar ne güzel seni içtenlik le uyarıyor zaman ayırıp yazı yazıyor. Sen gözünü kapatıp pembe rüyalar görme peşindesin. 8 bini boşverde 80 binlirayada 5 metre derinliği göremezsin hee para ve keyif senin. Kimisi görür kimisi görmez diyor işine gelince görmez diyen asıl kullanıcı görür diyen satıcı olabilir mi...?

benyokum

Yeni Üye
Israr etme bence insanlar ne güzel seni içtenlik le uyarıyor zaman ayırıp yazı yazıyor. Sen gözünü kapatıp pembe rüyalar görme peşindesin. 8 bini boşverde 80 binlirayada 5 metre derinliği göremezsin hee para ve keyif senin. Kimisi görür kimisi görmez diyor işine gelince görmez diyen asıl kullanıcı görür diyen satıcı olabilir mi...?
uygun fiaytlara gpr cihazları var gören yerin altını iyi arştırma yapmanı öneririm

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Lorenz

oymak beyi

Bilgili Üye
ustam deephunter kullanan bi arkadaşla tanıştım büyük başlıkla 2.5 kendisi görmüş, nesnenin çapına miktarına göre tespit mesafesi artacağından çok olan metallerde benim işimi görecek derinliğe ulaşacağımi düşünüyorum

oymak beyi

Bilgili Üye
uygun fiaytlara gpr cihazları var gören yerin altını iyi arştırma yapmanı öneririm
ustam gpr dediğin sistem metal dedektör kadar karşıma çıkmadı, bi mala denen marka bi de conrad u gpr, başka ne gördüm ne duydum :) site kurallarina aykırı degilse önerin nedir?

oymak beyi

Bilgili Üye
ustam onlar cok pahalı ya, bu siteden edindiğim bilgiler neticesinde ikinci el e yaklasmak istemiyorum. bide ısrarcı olma diyen ustamiza şunu söylemek isterim, araştırdıklarima göre deephunter ve jeosonar kendi kulvarinda fiyat aralığına gore en ideal derinligi sunuyor sınırları zorluyor, ayrıca yine bu sitede kendini kanıtlamış ustalardan da olumlu bahsettiğini, bi ustamizin da deephunter i tavsiye ettiğini baska yazilardan gördüm. ve son olarak, bu iki dedektörü kullanip yerden yere vuran birine denk gelmedim, kullanmayanlar yaklaşmiyor ama kullananlar şikayetçi değil, ben birazda bundan dolayı bu cihazlara meylediuorim. bu cihazlardan birini profesyonel kullanıcı olup ta bu cihazlar beş kuruş etmez diyen var mı? yada büyük metal yada çok olan metallerde bile 1.5 den aşağı inmesi imkansız diyen?

benyokum

Yeni Üye
ustam gpr dediğin sistem metal dedektör kadar karşıma çıkmadı, bi mala denen marka bi de conrad u gpr, başka ne gördüm ne duydum :) site kurallarina aykırı degilse önerin nedir?
Loza gpr
Rd 1000
Malaakula gpr
Bu gpr ler en iyisi
Arastirip sifir ve ikinci el fiyatlarina bakabilirsiniz
Benim tercihim loza