Sizce nasil?!

Brownwolf

Member
https://youtu.be/-aKteWszv3k
merhabalar herkese,reklam falan yaptigim dusunulmesin kesinlikle bu makinadan almayi dusunuyorum sizce iyimidir goruslerinizi bekliyorum arkadaslar
herkese tesekurler simdiden

poseidon2023

Uzman
tek tekcilik yapacaksan iş görür başka işede yaramaz derim

alaçamlı

Bilgili Üye
önce bir haftalık kirala beğenirsen al.sana söyleyeceğim bu kadar olur.

alaçamlı

Bilgili Üye
iki metre derine göm bi şey .yada açık bir mezara tut .bak bakalım ne işe yarıyor.sonuçları yaz buraya da biz de bilgilenmiş oluruz.

Brownwolf

Member
Ben yurt disinda yasiyorum arkadas guzel falan dedi onun icin sizlere sorayim dedim sizin dediginiz gibi deneme sansim yok ben sadece sponsor gibi bisey olacagim o yuzden sizlerden goruslerinizi almak istedim 4000 tl civarinda fiayati fabrikadan direkt alinmis arada bayii olmadan

jeolog

Co Admin
Co Admin
Varmıs @Nil tümülüs mezar odasını bulurum diyor .Dün yazdı benim actıgım bir konuda bende 15 mtrlik sap lazım dedim :)
Cihazla mi uydudan mi bulurum demistir. Oda bulunabilir diyelim de malzeme gorecegini sanmam hic bir cihazin (Şansa ayni hat uzerinde mm hatasi olmadan denk gelme mevzu disi :) )

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Cihazla mi uydudan mi bulurum demistir. Oda bulunabilir diyelim de malzeme gorecegini sanmam hic bir cihazin (Şansa ayni hat uzerinde mm hatasi olmadan denk gelme mevzu disi :) )
Mevzu karısık jeolog'um :) Çıplak gözle bakınca eğer ki biryerde oda varsa zaten var oldugu kanısına tüm defineci arkadaslar hem fikir oluyor ama iş o odayı açıp girmekte .. Bunuda yapan bir çift çıplak göz ve makina olarak (Ekskavatör ) . Malzeme olayınıda yine burda bir arkadas kimin koydugunu , kime ait oldugunu , boyutunu miktarını söyleyebilirim diye yazmıstı tılsım muhabbetinde .

jeolog

Co Admin
Co Admin
kazama ustam, supermanler, ironmanler, x-manler aramizdalar...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu cihazı ben kullanıyorum 180cm den orta başlıkla sinyal aldığım olmuştur. Lakin toprak ayarı çok hassas olduğu için insanı çok yoruyor. Minelabın gpz7000 cihazından daha derine iner ama ayrımı o kadar net değildir. Bu cihazda 1mt sonrası aldığı sinyallerde ayrım aramamak gerekir.