Size yılan mı?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buranin kuzeyine ortalama 40 yada 50 metre mesafede hafif tumsek varmi. Ayrica mezarlik alan buraya yakinmi ve selale varsa onuda bildirebilirmisiniz. Pinarin suyu assagisinda geciyormu yada derenin. Acilan kaya mezar bu akarin karsi tarafindami. Kalenin konumu nasil biraz bilgilendirebilirmisiniz. Selametle

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
öncelikle bahtın açık olsun kanımca ilk resimdeki yılan değil deniz yani okyanus kaplumbağası izlenimi verdi bana
bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

Deli32

Aktif Üye
Amcaoğlu genel olarak cvp vereyim aşağısı dere. Ve devasa sekile güzel. Resmi buEkli dosyayı görüntüle 182732
Karşı tarafın nekropol olma olasılığı 0 Mirkut APOLLONUS BUNUN HİZASINDA YAKLAŞIK 100 M AÇIK KAYA MEZARI. KARŞISI DEVASA GÜZEL ANIT MEZAR OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ. BulursamKader25 kaya yapısı çok çok güzel fotolara aldanmayalım murattırosso şimdi esas merak ettiğim işaretlediğim yerler kabartma yılan mı? Doğal Olma ihtimalini ne zaman resimlere baksam reddediyorum ama profesyonel olarak görüşleriniz her zaman benim için çok değerlidir detaylı resimlendirip tekrar size sunacağım. İlgilenen herkese çok teşekkür ederim saygılar. Sevgiler. Ekli dosyayı görüntüle 182733Ekli dosyayı görüntüle 182735

Deli32

Aktif Üye
Usdam bu civarda boşluk araması yaptınızmı. Yada makina ile bi araştırma. Kayalar sağlam değil. Zemin altına yönelik araştırma yapmalısın. Kolay gelsin
Amcaoğlu boşluk işini çözemiyorum kendim zaten beceremiyorum. Ufak Bi cihazım var ekseriyetle döküm çivi çıkıyor. Bilinen duyulan varsayılan öngörülen düşünülen yada rastlanan hiçbir yaşam emaresi yok. En yakın 7-8 km ve komple dağlık alan. Bi işaret var inde siye gittik etraf komple işaret dolu cıktı. (buradaki arkadaşların deyimleri ve sonradan kendi dikkatimizi ceket seyler) " gitmesi ölüm buraya. Açıkça mahvediyor insanı arazi cok sarp. Bu işaretleri baz alaraktan Etrafa mı hemen altına mı yoksa 50-100m.kare alana mı bakmalıyız. Önceliğim ne olmalı?

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ben burada bişey olmadığı ve mevki değişikliği taraftarıyım fotolara göre düşüncem bu yönde. Rastgele

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selale, havuz, canak hepsi tamam. Yilanin kafasi selalenin yanindaki mahseni anlatiyor. Burada birde kara tasi bul. Alt tarafinda degirmen olabilirmi. Tarihi yol buranin ustunden geciyor olabilirmi. 3 kuru derenin ustunde sal tasini bul. Selametle kal

Deli32

Aktif Üye
Selale, havuz, canak hepsi tamam. Yilanin kafasi selalenin yanindaki mahseni anlatiyor. Burada birde kara tasi bul. Alt tarafinda degirmen olabilirmi. Tarihi yol buranin ustunden geciyor olabilirmi. 3 kuru derenin ustunde sal tasini bul. Selametle kal
Asagıda yaklaşık 2m selale var. Tarihi Ankara yolu yakkaşık 4km. Geride. Selale mesafesi yaklaşık 50m yamaçta
Aynı zamanda tepeden bakınca derin görünüyor. 100m.,aynı hiza devm et dönem soygununa Uğramış kaya mezarı.

Deli32

Aktif Üye
Detaylı fotograflandıracağım. Merak ettiğim bu yılan doğal mı değilmi?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustte yazdiklarim noktalari teyyid ederseniz yada arastirirsaniz birkac nokta daha var onlarida sonrasinda yazisiriz kardesim. Selametle saglicakla INSALLAH c.c

Pscyhe

Engellendi
Guzel bi anit mezar olma ihtimali cok fazla...zaten kayanin yuzeyde olan kismina yapildigi sanmiyorum arastirma yapanlar bosuna ugrasmis.ne varsa köklü kaya oldugundan altindadir.burayada giris tunellidir bence cevresinde arastirma yapin tuneli tespit etmeye bakin...boyle 2 3 yerle alakali su anda calismam oldugundan dolayi olaya yaklastim.bir tanesinin tunelini bulduk digerini arastirmsdik daha ama onunda tubelle girisi oldugunu tecrube ettik...

deli firat

DOĞACI
Kardeş dereye yakın çatal kaya olacak varsa devamı yazayım selametlen