Size yılan mı?

Deli32

Aktif Üye
Ustte yazdiklarim noktalari teyyid ederseniz yada arastirirsaniz birkac nokta daha var onlarida sonrasinda yazisiriz kardesim. Selametle saglicakla INSALLAH c.c
Şelale boyu dediğim gibi 2 m falan buranın yamacında yamaç aşağı yukarı 50m. 15-20m de sağ sol yapabiliriz belki. ama inmek için halat lazım sarp kayalık orası. Tarihi Ankara yolu var 2500-3000 yıl önce kullanılmış 4km daha kuzeyinden gecer. Sağdaki kafa güneye bakıyor şimdi. Sal taşı nedir? 3 kuru nokta nedir.?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yılandan daha çok kuşa benziyor bu kuşun kanadında ters u var sanırım arka kuyruk kısmında çalışma yapılmış onun üstünde kare oyma var resimlemen gerek yakından buraları yanılmayalım bu resimi yakınlaştırdıkca bozuluyor Ekli dosyayı görüntüle 182789​

Deli32

Aktif Üye
Yılandan daha çok kuşa benziyor bu kuşun kanadında ters u var sanırım arka kuyruk kısmında çalışma yapılmış onun üstünde kare oyma var resimlemen gerek yakından buraları yanılmayalım bu resimi yakınlaştırdıkca bozuluyor Ekli dosyayı görüntüle 182789​
Ekli dosyayı görüntüle 182790
Amcaoğlu bu işaret ten bahsettim kocaman bir yılan kafası agzı açık şekilde yada bana öyle geliyor mor işaretli olan yer sağ değil

mayhem

Co Admin
Co Admin
Benim fikrim doğal gibi durmuyor fakat yılanda değil :3:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Acele yok Bu işler aceleye gelmez Senin konularda resimler hep uzak ustalarda belirtmiş buraları kurcalamışlar vardır yoktur demek zor doğal yerler değil kısmet artık :3:

Deli32

Aktif Üye
Acele yok Bu işler aceleye gelmez Senin konularda resimler hep uzak ustalarda belirtmiş buraları kurcalamışlar vardır yoktur demek zor doğal yerler değil kısmet artık :3:
Aynen çok sarp her gittiğinde bir ayakkabı at çöpe. Ama araştırmaya değer. Eyvallah

Turko

Uzman
Herşeye benziyor, kaplumbağa , deve , gemi .. anıt gibi duruyor sal var kaide üstünde kapı gibi bir yere de benziyor , hırpalanmış yakından dört cephe incelemek gerek.

Wise99

Aktif Üye
Bence dogal bunca yorumdan sonra dogal demem sacma gelebilir ama daha bilirgin emareler yok ne yılan için dene baska hayvan için taşın resim açısı ile alakalı oldugunu düşünüyorum benzetmenin rast gele