Sizi İkaz Ediyorum, Uyelerimizin Cebine Uzanmayin..!

DİVANE

Moderatör
Moderatör
GUNCELDİR.

OKUMAYANLAR MUHAKKAK İLK MESAJİMİ YANİ UZUN YAZİMİ OKUSUN İNSALLAH.
bu tip insanlar her zaman vardı olmayada devam edecekler site üyelerinin bu konuda dikkatli olmaları gerekli ustamizin ve yönetimin her zaman oldugu gibi gerekeni yapacağından kimsenin şüphesi yoktur ALLAH a emanet olun

saftilki

Moderatör
Moderatör
herifler adeta elini başına koyup düşünüyor nasıl bir taktik geliştirirde nerden kimi çarparız diye ders çalışıyorlar.
evet gök yüzünden akbabalar eksik olmaz
millet burda işaretti çubuktu cihazdı vs tartışırken bir yandanda günlük yaşamtı devam etmekte
hal böyle olunca dikkatimizden kaçıyor
ALLAH razı olsun bulursamkader ustadan. bunlara sitede ne yapacağınızı yönetim olarak sizler karar verirsiniz de

benim bir önerim var. bu tür konuları tartışma uzasın uzamasın farketmez haftalık yada aylık gündem yapılması halinde milletin dalgınlığa düşmemesine çok büyük katkısı olacaktır.
unutma unutturma misali. virüsü bile fırsata çevirip kapı kapı geziyor dolandırıcılar ya böyle bir günde insanların dikkatinin dağılmasını bekliyorlar.

KULT

Aktif Üye
Ustam bu mevzu hem ciddi bir yara, hemde iki ucu b*klu değnek. Bir tarafta umut peşinde olan acemi defineciyi ağına düşürmek için ortam kollayan çakallar, ama diğer taraftanda madem burası garanti gel ortak çıkaralım diyerek işin ciddiyetini anlamaya bile gerek görmeyen keriz tayfası. Kusura bakmayın ama gerçek budur. Bunun adı mağduriyet değil kerizliktir. Burada atılan kıytırık bir resme bile yardımcı olmak için kendini parçalayan, zamanını ayırıp bilgi ve tecrübesini masaya yatıran o kadar usta varken. Bu ustaların tek kuruş menfaati olmadığını gördüğü halde bu tarz para tuzaklarına düşenler varsa zeten bu işi bıraksın. APTAL ADAMDAN DEFİNECİ OLMAZ... Defineci belli bir donanıma sahip olacak, araştırmacı olacak, ve en önemlisi zeki olacak. Yönetim olarak sizlerin elinden bu konuda hiçbirşey gelmez ki ustam. Yapabileceğiniz tek şey o çakalları deşifre edip, yıldırmaya çalışmak. Bu mevzunun en acı tafafıda yine sizin hissenize düşüyor. Çünkü bu tarz durumda söylenecek şeyleri zaten sizde biliyorsunuz."" Böyle bir site vardı. Tüm ustalar yardımcı olmaya çalışır gibi görünüyor ama bunların hepsi teşkilat. Üyeleri dolandırıp paralarını tokatlıyorlar. "" İşte konunun en acı yanıda budur. Selametle...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konuyu ve durumu takip ediyoruz site forum olarak müsade etmiyoruz bu gibi durumlara . Her seferinde fırsatda gerekli uyarılar yönetim olsun üyeler olsun sürekli yapar . realde olan mesele bizi ilgilendirmez olduda zarar gördü ozaman gurur yapmıyacak üye yazıcak bize ve baskasınında canı yanmasın .Biz elimizden geleni yapmaya hazırız .

Turko

Uzman
4 yıldır yalvarıyorum abime gel inat etme 1 ayda 10 tane yer geliyor bana 5 bin den 3 yer bağlasam sene sonuna dedektör firması kurarız yuttub kanalı açıp 8-10 video atarız bulduk buluyoruz bulmak üzereyiz açtık açıyoruz derken 4 sene atar tutar 6 sıfırlı haneleri görünce tövbe ederiz kapatırız tükkanı 2 de çeşme yaptırırız biter gider dedim .. dedim dedim dinletemedim. Meydanı boş buldu millet.

mayhem

Co Admin
Co Admin
4 yıldır yalvarıyorum abime gel inat etme 1 ayda 10 tane yer geliyor bana 5 bin den 3 yer bağlasam sene sonuna dedektör firması kurarız yuttub kanalı açıp 8-10 video atarız bulduk buluyoruz bulmak üzereyiz açtık açıyoruz derken 4 sene atar tutar 6 sıfırlı haneleri görünce tövbe ederiz kapatırız tükkanı 2 de çeşme yaptırırız biter gider dedim .. dedim dedim dinletemedim. Meydanı boş buldu millet.
@Kafkaslı Usta görünce bu yazdığını Zaten senden şüpheleniyordum diyecek turko :unsure:

Nasıl anlaşıyorsunuz Ben 3/1 diyorum diye kimse teklifte bulunmuyor demekki gidenler bedavaya gidiyor . Fakat bir terslik var demekki elleri hep boş geri dönüyorlar dolu olsa duyardık yada şikayet olmazdı .