Slm ustalarım 4 mt geçti boşluk sesi geliyor sizce yaklastıkmı :

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu yarım kalmalar genelde sonuca ulaşmak için yeterli teçhizatın olmamasından veya teçhizatları çalıştırmak için yerin namüsait olmasından kaynaklanıyor ve birde etraftaki haberdar olan kalbi fesatlardan dolayı. Neler gelmediki başımıza. İş üstündeyken karşı yamaçtaki çoban üzerimize şarjörümü boşaltmadı,yine bi iş üstündeyken köyün muhtarı ve silahlı ekabir takımı pusuya yatıp takipmi etmedi eğer sonuca ulaşırsak mala çökmek için vs vs...

Son düzenleme:

antidepresan

Aktif Üye
Burası olmasın sakın ? Bu arada videodaki adam bana işin içinde gibi geldi çok pis gülüyor :244:

[video=facebook_share;1083990268403286]https://www.facebook.com/ShowAnaHaber/videos/1083990268403286/?hc_ref=ARSxfJYkVZNjAhVJW_bvVPXkqHGp4sOQ-Iit1fd3-hsmT5bg92lPIACJ8ce-kbem49Q&fref=gs&dti=228466520925351&hc_location=gr oup[/video]
Aynen usta bugün seyrettim icimdende bu ne azimmis dedim 20 metreye yakın kuyu açılmış sıkıntılı olabilir bu konunun burda halen açık olması

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bence taktik güzel o kadar uğraş sonra git kendi yerini ihbar et ve olur ki yakalanırsam ben kapatmaya geldim diye bahane uydur. Güzel yöntem kahkaha

erbay

Member
usta 4 mt geçtik diyosun yorum yapmak sizi yanlışa sürüklemek istemiyoruz ve fazla yorum yazılmaz bundan sonra ama sanırım kapak taşlarına gelmişsiniz altta taşlar görüyorum

Karabulut

Operatör
erbay ustam taşlar yanıltıyor öyle olduğuna bakma Burdaki amaç caydırmak

A_crazy

Member
Hayran kaldim valla.

Bayramin 2nci gunu gecici bir ekip kurdum.
1.30 da kiste geldik. 50-80 cm. Sonra hedefe ulasacaktik. İs oncesi derunligi soyledigum halde gece 01.00 greve basladilar. Bende lokavt ilan ettim.
İs ehlinde olmayinca basari imkansiz. Akraba timi is goremedi :))
İsin aslina bakarsak; Allah cc nasip etmedi.
50 cm nedir ki? Olmayinca olmuyir.

ustam haber etseydin keşke iki kürek sallardık hayırlı günler selametle inşaallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ustam haber etseydin keşke iki kürek sallardık hayırlı günler selametle inşaallah
İnan aklıma geldiniz. Dedim bizim mezarcıyla beraber çağırayım şu yiğitleri.
Hatta geçici ekibe dahi söyledim :))

Bayram günüdür diye de vazgeçtim.
Yer duruyor. Bugday tarlası içinde.
Ne kimse bilir ne de bulur, nasipse bizim inşallah.

A_crazy

Member
İnan aklıma geldiniz. Dedim bizim mezarcıyla beraber çağırayım şu yiğitleri.
Hatta geçici ekibe dahi söyledim :))

Bayram günüdür diye de vazgeçtim.
Yer duruyor. Bugday tarlası içinde.
Ne kimse bilir ne de bulur, nasipse bizim inşallah.
abim kalp kalbe karşıdır inan bizde kaç defa senin lafını ettik bi yer vardı dedim geçen bayram rahatsız ettik bide bu bayram ugrastırmayalım dedik allah razı olsun rabbim o güzel gönlüne göre versin sağlıcakla