slm ustalarım nekrepol alanda çakıl yığma mezar

Kng7474

Member
Ustam bu yığma kayanın üzerinde kayada kapı var gibi
Ben yığmanın çevresine baktım ama bulamadım
Biz onun doğusunda açtık ama o taş yığmaydı ana toprağa kadar ulaştık ama mezarı bulamadık 6 7 metrede

Kng7474

Member
Ustam üsten devam etsek olmazmı
Kar var foto olmaz şimdi

Tastan

Editör
Sen ustaların sözüne kulak ver kapı dururken bacayı zorlama enazından okadar yorulmazsın

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ustalar diyeceklerini demişler.Eve damdan girilmez kapı boşunamı yapıldı evide yıkarsın altında kalırsın Allah muhafaza.Bu stratejiden vazgeç en iyisi kapıyı ara.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bayram abi emeklilik ne zaman abi beklemekle geçti ömrüm bi an önce öğrencin olmak istiyorum. Yakınız zaten çayını içmeye kapını çalmayı dört gözle bekliyorum
Nasip olursa okullar kapandiginda is hayatimi sonlandiracagim. O zamana kadar nereye yerleseceginizede karar vermis oluruz nasup olursa.

Benim size verecegim egitim 3 saatte biter.
Gerisi sizin arazide bol bol calismaniza bagli. Araziden de ararsiniz cozemediginiz durumlari soylersiniz, bizde bildiginiz tum ihtimalleri kademe kademe uzaktan egitim metoduyla aktaririz insallah.
İsin ozu, mesele sizde bitiyor. Hersey gayretinize bagli.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam ben tek çalışıyorum orda yavaş yavaş aceleye gerek yok
Kardasim,
Yaliniz calissan bile muhakkak yaninda birisi olsun. Ne Allah cc razi ne de Rasulu sav. Asla yaliniz gitme, ozellikle her an kayma ve cokme ihtimali olan bu yerde.

Storm

Editör
Nasip olursa okullar kapandiginda is hayatimi sonlandiracagim. O zamana kadar nereye yerleseceginizede karar vermis oluruz nasup olursa.

Benim size verecegim egitim 3 saatte biter.
Gerisi sizin arazide bol bol calismaniza bagli. Araziden de ararsiniz cozemediginiz durumlari soylersiniz, bizde bildiginiz tum ihtimalleri kademe kademe uzaktan egitim metoduyla aktaririz insallah.
İsin ozu, mesele sizde bitiyor. Hersey gayretinize bagli.
İnşallah abi şuan yakınız zaten. Yolun bizim buralara düşerse bi çayımı içmeden koy vermem seni. Yüce Rabbim her zaman gönlüne göre sıhhat ve afiyet versin