Sokakta yaşayan canlara yardim edelim....

Bahhalebah

Aktif Üye
Emeğine eline diline sağlık ustam allah razı olsun

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
eski ustam az ama öz yazıyorsun
bu konunla bir kere daha takdir ettim seni
konuya katılım sağlayan her bir arkadaşa da tek tek teşekkür ederimgerçekten takdire şayansınız
evet onlar Allahın dilsiz kullarıdır ve bu konuyla amaç burada farkındalık oluşturmak
bu konuyu sürekli yeni mesajlarla güncel tutmak gerekli

eski

Editör
@eski ustam az ama öz yazıyorsun
bu konunla bir kere daha takdir ettim seni
konuya katılım sağlayan her bir arkadaşa da tek tek teşekkür ederimgerçekten takdire şayansınız
evet onlar Allahın dilsiz kullarıdır ve bu konuyla amaç burada farkındalık oluşturmak
bu konuyu sürekli yeni mesajlarla güncel tutmak gerekli
Ben teşekkür ederim.

Renix

Bilgili Üye
Köpeklerle ilgili yaşadıgım 1 olayı anlatayım size Burada 1 dişi köpek var 5 senedir mahallede bakıyoruz bunun 1 yavrusu vardı oda dişi ve 1 seferde tam 12 tane yavruladı . Ama görmeniz lazımdı perişanlıgını :) onun annesi olan köpek ne yaptı biliyormusunuz , gitti yavrusunun yanına onun 12 yavrudan 6 sını aldı başka 1 yere taşıdı ve o 6 yavruyu o emzirdi büyüttü herzaman diyorum anne olmak nedir bunlaradan ibret almak lazım, Allahın onlara verdigi merhamet şevkati takdir etmemek ne mümkün bu olayı bizzat yaşadım .Tv lerde çocugunu atan satanları görünce aklım durur anlayamam birine hakaret ederken söverken it li kelimler kullanırız aman dikkat derim

Renix

Bilgili Üye
1 Fotoda benden bilin bakalım burda kaç köpek var :)