Sonrası içinde bişey yapmak gerekiyormu?

GeCeSiZ

Yeni Üye
Herkese merhaba,
Allah şükür, imanli bir insanim. 3 harflilerede inanan bir insanim. Siz değerli arkadaşlarin bir konuda görüşünü almak istedim. Asla define arama gibi bir niyetim yok. Bulunduğum ilde açilmiş, kişiler veya müze tarafindan tümülüs ve kaya mezar odalari var. Zaten açilmiş, bisey yok. Daha önce buralarda bekleyen 3 harfliler falan varsa, gezmek icin gidince bisey yapmamiz lazimmi? Yani Allah korusun ziyaret icin bile gitsek musallat olurlarmi? Tavsiyeniz varmi acaba?

Balkır

Member
Hocam rahat ol. Korkacak bir şey yok. Yaradan'a sığın gerisini düşünme ve anın tadını çıkar.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Herkese merhaba,
Allah şükür, imanli bir insanim. 3 harflilerede inanan bir insanim. Siz değerli arkadaşlarin bir konuda görüşünü almak istedim. Asla define arama gibi bir niyetim yok. Bulunduğum ilde açilmiş, kişiler veya müze tarafindan tümülüs ve kaya mezar odalari var. Zaten açilmiş, bisey yok. Daha önce buralarda bekleyen 3 harfliler falan varsa, gezmek icin gidince bisey yapmamiz lazimmi? Yani Allah korusun ziyaret icin bile gitsek musallat olurlarmi? Tavsiyeniz varmi acaba?
Merhaba korkucak birşey yok. Kimse size musallat olmaz. Gönlünüzü ferah tutarak tarihi mekanları gezip ziyaret edebilirsiniz...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnsanların sıkca bulunduğu yerde onlar olmaz. içiniz rahat olsun

Ugurb

Yeni Üye
Merak etmeyin öyle kolay kolay musallat olmuyorlar, içiniz ferah olsun