Sonunda bende çubuk sahibi oldum

meratan

Aktif Üye
selamün aleyküm
Akşam kararımı vermiştim sabah kalkıp imese gidip çubuk alacaktım öylede yaptım gittim ve aldım aiminyum,prinç ve bakır üçünün maliyeti 15 tl hayırlı olsun ilk denemelet başarılı bende çalıştılar özellikle aliminyum harika
15 tl sermayeyle milyonluk işlere girdik görelim mevla neyler neylerse güzel eylerEkli dosyayı görüntüle 166921

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
selamün aleyküm
Akşam kararımı vermiştim sabah kalkıp imese gidip çubuk alacaktım öylede yaptım gittim ve aldım aiminyum,prinç ve bakır üçünün maliyeti 15 tl hayırlı olsun ilk denemelet başarılı bende çalıştılar özellikle aliminyum harika

15 tl sermayeyle milyonluk işlere girdik görelim mevla neyler neylerse güzel eylerEkli dosyayı görüntüle 166921

Hayırlı olsun kardaşım.

Bu yazıları da oku inşallah. Size faydası olur.

Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Çubukla Boşluk Bulmak ve Çubukla Değerli Maden Tespiti Yapmak BulursamKader25 | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Turko

Uzman
Hayırlı olsun . Rast gelsin.

selamün aleyküm
İmese dediğin yer neresi bende alayım bunlardan ?

meratan

Aktif Üye
Hepinizden allah razı olsun sağolun hükümdar eşkiya kardeşim imes istanbul dudulluda organize sanayi bölgesi aklına gelebilecek her şey satılıyor
Yaşadığın şehiri bilmiyorum ama oradada mutlaka organize sanayi vardır oradan alabilirsin
Tekrar herkese teşekkürler

Hepinizden allah razı olsun sağolun hükümdar eşkiya kardeşim imes istanbul dudulluda organize sanayi bölgesi aklına gelebilecek her şey satılıyor
Yaşadığın şehiri bilmiyorum ama oradada mutlaka organize sanayi vardır oradan alabilirsin
Tekrar herkese teşekkürler
Bulunduğum bölge küçük acaba bunlardan temin edip bana kargolaya bilir misiniz ?

ragıp

Uzman
@meratan
öncelikle çubukların hayırlı olsun
bu çubukları,bir çift içi boşaltılmış, metal aksamı olmayan, tükenmez kalemi ile kullan
arazide, çubukları eline aldığında, muhakkak çok güzel temizle, sil
ellerin temiz olsun
çubuk tutma esnasında, aklın boş, gözlerin çubuk uçlarında olsun

tekrar hayırlı olsun

selametle