Sonunda yayladaki mağarayı fotografladim.

gülbahçeli

Editör
atın terkisindede bir şey var ama tam belli deyil

Türkoğulları

Yeni Üye
Burda çok kazı yapılmış. Nasıl bir hırs varsa adamlarda mağaranın içine doğru çok kazmislar. Büyük ihtimalle birşey bulamamışlar. Bırakmışlar. Yazılari nasıl okuturuz acaba. Grek alfabesiyle yazılmış galiba

Flux

Yeni Üye
Aslında bu gibi durumlar insanin icindeki aç gözlulugun ta kendisi , öyle şahene eserleri tuzla buz edenler ayni mekanda birbirlerini kesip bicer , gercekten artik mantik almiyor bizim topraklarimizdaki taşinmaz eserlerin tahribi hat saffaya ulaşti , kimse degil bizler birbirimizi bilinclendirip bunun önune gecmeli korumaliyiz yoksa kisa zamanda türkiyenin tarihi kulturu diye birsey kalmayacak cok üzücü.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko ustam ongune kadar karain magarasinin ici ve cevreside kazilacakmis resmi kazi gurubu ve iscilerle heralde midilli giritli korsanlarin hazinesini cikaracaklar sonunda kahkaha

Turko

Uzman
Demredeki noel bubaa kilisesinin icini ve disindaki lahitleride midilli korsanlari soymustur diye yazi asmislsr demrede kahkaha
Geçen bir konuda paylaşmıştım. Adamların korsan eşkiya tarzı ekiplerine nokta atışı yaptıracak bilgiye hakimler. 2400 yıl önce kullanılan darphane 3000 yıl önce kurulan banka saklanan külçe ler asker ödemeleri için Roma dan gönderilen altınlar Vs Vs Hangi ilde Hangi ilçede Hangi köyde yolda belde nokta atışı yaptırıyorlar . Kimse bana çıkıp ta karunun hazinesini 5 tane köylü buldu sonra 4 ü hastalık tan öldü demesin Elmalı ve Kumluca olayları da nokta atışı yapılmış korsan işidir. 2 tane ameleye belgesel çekip devlet kanalında yayımlayinca aklanmiyor mevzular. Konuşmak istemiyorum daha fazla :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Geçen bir konuda paylaşmıştım. Adamların korsan eşkiya tarzı ekiplerine nokta atışı yaptıracak bilgiye hakimler. 2400 yıl önce kullanılan darphane 3000 yıl önce kurulan banka saklanan külçe ler asker ödemeleri için Roma dan gönderilen altınlar Vs Vs Hangi ilde Hangi ilçede Hangi köyde yolda belde nokta atışı yaptırıyorlar . Kimse bana çıkıp ta karunun hazinesini 5 tane köylü buldu sonra 4 ü hastalık tan öldü demesin Elmalı ve Kumluca olayları da nokta atışı yapılmış korsan işidir. 2 tane ameleye belgesel çekip devlet kanalında yayımlayinca aklanmiyor mevzular. Konuşmak istemiyorum daha fazla :)
Saskin smayli .. susma hakkimi kullaniyiim
Ekli dosyayı görüntüle 250000Ekli dosyayı görüntüle 250001Ekli dosyayı görüntüle 250002Ekli dosyayı görüntüle 250003Ekli dosyayı görüntüle 250004

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burası tarihi yol üzerimi eğer öyleyse patika yolda ilerlersen bazı kısımlarda mezarlar olacak. Ayrıca bir mezarda birkaç adım arkasında olmalı. Daha farklı yorumlanabilirde. Selametle kal.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bende eklentiler açılmadı.
Ama mağara fake.Bu komutan yada asilin mezarı odası veya varlığı.Bir üst kısma bakılmalı .Zaten parmakla işaret ettiğin resimde alnı traşlı kayalar var onlarda ayrı işler.
Pramit gibi kaya iyi incelenmeli fotolanmalı.Sunak yeri bu atdan biraz uzak olabilir.