Sosyal medyadan gelen haç resmi ? neyi ifade ediyor ,maksat sohbet

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Arkadaşalar insanalra yanlış bilgi vermemek için bu resimler. evet sayfam var Bu işaretlerin çoğunun ne anlama geldiğini ne ifade ettiğini biliyorum . lakin kendimi teht etmem gerekiyor insanalra yanlış bilgi vermemek için .
siz darlandıysanız daha resim atamam .
Yuksek lisans master yapacaksan dogru yerdesin.
Hic trip atma usulca takil iste

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
takipçileri gelsin buraya burdan alsın bilgi usta bence, zaten bilginin alındığı yerin kaynağı gösterilmiyor kaç usta sizde dahil emek verip yeri gelip yorumluyorsunuz kimse kimsenin üstünden prim yapmasın hak haktır ustam? prim yapanı senin horoz gıgıklasın?
Abi hemen deilde az yuruyunce vurdursak arabayi belki bujiler meme yapmistir

Turko

Uzman
Uçmuş başkan haklı. Biz daha evvelki vakitlerde ekipten biri konuya mesaj bırakınca usulca kenara geçer izlerdik daralmaya başlayınca konu omuz verir itelerdik giderdi. Bilginin doğruluğu uygulayacak kişinin veya ekibin can güvenliği önemli olurdu bu aralar ifşa mod açık kaldı ceyran yapıyor kapatamadık gitti post yumurtlayan kaz kesmeye kıyamıyor reklamcılar. Hayırlısı bakalım.

Turko

Uzman
@Turko bi bak sende göz yanılmasımı yoksa şu uzanmış yatan adamın arkasındaki gördüğüm şeymi . Tatlı yemedim yanlışta görüyor olabilirim evde bir toz şekerden başka bir şey kalmamış masallah bizimkilere :)
Karışma çocuklara yesinler. Babasın sen baba yicen. Anam öyle diyor bana. Tatlı yapın yiyelim diyorum yaptık yediler çocuklar diyor ben diyorum sana yok baba ye diyorlar. Hayat ..

Adamın arkasındaki kayada da boynuzlu kafa var haç olan kayada öküz başı gibi. Gözler çalışıyor sıkıntı yok başkan.