• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Söz sizde

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işaretin alt kısmında su kanalına benzer bir kanal var büyük bir kaya, dibini eşmişler nal tarzı işaretler çıkmış toprak altından- hilal işareti için geçerlidir, digeri farklı bir yer üzerinde çarpı işaretine yakın bir işaret oldugu için attım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
R

remuss

Guest
büyük taşların üzerine küçük taşlar ile yigma çok gördüm bu sitede ama küçük kayaların üzerine dev bir kaya koymuşlar kaldırıp bariz bir uğraş var hiç işaret olmasa bile o kaya bir işaret zaten
kolay gelsin nashibin bol olsun ....

timur964

konularim
Süper Moderatör
çarpımı haçmı göremedim kasa ihtimailde var 4 yandan geniş şekilde resimle baktığı yönude

Ekli dosyalar

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O çarpı benzeri olan yüksek bi dag üzerinde bir çok kaya var işaret olarak bir tek bunu bulabildim bir daha ki gitmemde daha ayrıntılı incelemeye calısacagım, hilal benzeri olan hakkında ne düşünüyorsunuz 2-3 katlı bina büyüklügündeki bir kayada, kaya kuzeyde ve hilal güneydogu tarafına bakıyor gibi, sık agaclarla dolu bi alan, hilalin agzının açık oldugu yönde burun mevcut ama gitme fırsatım olmadı uzakta kalıyor ve o agacların içinde şu hava sartlarında pek gidilemez gibi

degirmenci

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dikilitaş mezar anıtı

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Degirmenci ustam ne yapılabilir biraz fikir verebilirmisiniz

Wazgecilmez

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Menhir derler mezar anıtı etrafını iyi araştırın birde çevre resimleri almadınız, mı varsa yükleyin

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sen kayalarn üstüne bi ćik çevreyi dört bi tarafı bi fotola kardeş .bi bakalm.:)

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi yola çıksam 250 km uzakta burası, orada bulunan akrabam var yarın müsaitbir zamanda görüşebilirim

Avareeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım bu tepe kayalarla dolu, söylendigine göre eskiden askeri depo olarak kullanılırmış dagın zirvesinde taş yıgınları mevcut siper gibi çukurlar var cukurları siz doldurun sabaha yine kendi halini aldıgı söylenir, dagın içinde oda bulundugu ama yılanlar tarafından korundugu söylenmekte ne kadar dogru yanlıs bilmiyorum. Benim düşüncem buranın bi havalandırması felan vardır onu arama düşüncesindeyim ama ister istemez biraz korku var içimde. Sizler bana hilal işareti hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
????

20170202_224856.jpg

Daire içine aldıgm yeri bi yokla.