ST-3000 alan tarama kullanan varmı??

CanRkRkc

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar resmini attığım bu alan tarama hakkında bilgisi olan kullanan veya duyan yada başka tavsiye edeceğiniz alan tarama cihazı varmı teşekkürler

IGdxKN.md.jpg

Turko

Uzman
Elektronik alan taramalara para verme dedektör al çık daha taşa bak keyfine doğayı gez 3-5 parça bakır bronz para da denk geldimi değmeyin keyfine. Pattt bir bakmışsın altın para denk gelmiş. Alan tarama diye satılan bu tarz cihazlar çalışıyor lakin aldım hadi çalış bul hoop değil. Hava harp okulunu bitirmek ayrı pilot olmak ayrı . Hukuk fakültesi ayrı avukat hakim savcı ayrı. Tıp bitirmek ayrı cerrah olmak ayrı. Uçuş saati yani . O cihazı alınca önce 10 bin saat uçuş süresi tamamlayıp cihazı tanıman gerek yani önce her işaret verdiği yeri kazıp neye nasıl tepki verdiğini anlaman gerek sonra verdiği tepkileri ezberleyip arazide uygulaman gerek. Belki 6-7 yıl içinde mineral mı metal mı boşluk mu çatlak mı anlarsın cihaz sende işe yarıyor olur. Rast gelsin.

CanRkRkc

Yeni Üye
Kullananlar memnun ama ben emin olmak için buradiki arkadaşlar daha tecrübeli diye sormak istedim ilk başta acemiliği haliyle olur ama arazide test deneme yanılma yaparak öğrenilir diye düşünüyorum
Dedektörum var ama büyük bir arazi için vakit kaybetmeden arama yapmak için alan tarama düşündüm çubukta aklımda ama sanki bu dahami iyi diye ikilemde kaldim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullananlar memnun ama ben emin olmak için buradiki arkadaşlar daha tecrübeli diye sormak istedim ilk başta acemiliği haliyle olur ama arazide test deneme yanılma yaparak öğrenilir diye düşünüyorum
Dedektörum var ama büyük bir arazi için vakit kaybetmeden arama yapmak için alan tarama düşündüm çubukta aklımda ama sanki bu dahami iyi diye ikilemde kaldim
Bu cihazın çalıştığını test etmek icin yanında bir osiloskop götürüp cıhazın antenlerıne bağlayıp frekans çıkışı varmı diye kontrol etmek gerekiyor. Aksi halde bizim arkadaşlar gibi içinde basit bir elektronik devre olan cihaz alma olasılığın çok yüksektir.