Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
arahnikaya bendeki sisteme cad sokak olarak adres girilemiyir malesef .sen koordinati duzgun alip ozelden at bana

arahnikaya

Bilgili Üye
Nil yarın gidip oradan alayım direkt koordinatı yazarım mesaj kutun dolu bu arada

odin

Editör
@Nil @arahnikaya nin koordinatlarini vereyim Enlem: 38.648081° Boylam: 26.937025°

Bu arada google earth uzerinden noktalari alip excele aktardiktan sonra sonuc aldim fakat yer ile alakasiz yukseltiler cikti. karsidan uçuruma bakiyormusuz gibi oldu. yalniz programi ogrenmek icin es yukselti egrileri ile calistim. zemin altiyla ilgili degil. ogrenmeye devam edelim :D

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
arahnikaya . kucuk tarlanda bisey yok. Buyuk tarlanda ayri yerlerde iki oda ve bosluksuz yerde metal var .Ekli dosyayı görüntüle 174757 Ekli dosyayı görüntüle 174758. İlk fotograf sol alt kosede siyah alanlar bosluk icindeki kirmizi metal. İkinci foto sag ust kosede bosluk. Sag alt kosede metal var.. İlk foto koordinatini ozelden atiyorum saygilar.istesiginiz alan tarama ,cubuk yada gpr ile noktalama yapabilirsiniz .denyin gorun , sonucuda burada paylasin lutfen

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yoksa arada benim gibi balkonda cuğara kahve molası felanda varmı ?

Nil

Engellendi
Sy@ucmus ustam . 20 dk suruyor bu arada bukadar sabirsizlikla beklendigini bilmiyordum :) saygilar

Nil

Engellendi
Sy indiana jones .nasil yapildigini dadas_25 usta paylasti herkez yapabilsin diye .paylasima bakip kendinizde bakabilirsiniz saygilar.