Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
joey 30 metreye 25 metre çekim yapıyorum kapladığı alanı hesab edin siz koordinatları verin gerilimli yer duruma göre değişiyor çkince anlarız birazdan dışarı çıkıcam eve geçince bakarım . bu arada koordinatları verirken yakın köy yada yerleşim adınıda verin . bazen yanlış olabiliyor çünki posta kutunda yer açmıyosun her defasında problem yaşıyorum sana burdan yazmak zorunda kalıyorum

saftilki

Moderatör
Moderatör
Ben solidworks u kullanıyorum ama senin dediğin bana mantıklı gelmedi... makine tasarım programı ile yeryuzeyi haritalandirma programı arasında nasıl bir bağ kurup iliskilendirme yaptınız, konuyu acarsaniz yardımcı olabilirim.
haritalandırmadan kastım yok zaten, dedim ya teknik resim kısmını hiç incelemedim,
çok fazla formata uyumlu olduğu için dedim

saftilki

Moderatör
Moderatör
http://s7.dosya.tc/server4/4oqmsa/maus.rar.html
bu dosaya kod dosyası 7 satır

sabahtan beri uğraşıyorum auto mause clik ile daha 2. satırı yapabildim :) devam etmek isteyen olursa buyursun başım söndü beya,
ilk ayarlar çok uğraşırdı ama artık derisi kolay,

program auto-mouse-click.rar

tamammı devammı?
aralarda kopukluk oluyor, haritayı kaydırmaktan kaynaklanıyor, kaydırınca kopukluğun yeride değişiyor,

Son düzenleme:

lazopo53

Member
0.7 km ile elde edildi

sadece surfer kullanılarak elde edildi.

saftilki

Moderatör
Moderatör
yahu arkadaş camtasia gibi bir program kursanız ekran videonuzu çekseniz faydalansak diyorum hani

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Masallah Masallah Masallah.
63ncu sayfaya gelmisiniz.
Mevzuyu bilmedigimden;
Yabanci dilde konusan arasinda kalmis gibi hissediyorum kendimi :))

Usulunuzu bilmem amma yakinda sizi imtihan etmeyi dusunuyorum musadeniz olursa :))

Once ben tespitlerimi bitireyim, herseyi netlestireyim is biraz cetrefilli sonra size en zor soruyu sorayim diyorum hemde kitabin tam ortasindan insallah.

Allah cc hepinize kolayluklar versin.
Emekleriniz verimli olsun kardaslarim.