Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

romAntik

Bilgili Üye
fakir84 evet Nil ustanın size yaptığı çalışmanın grafiklerini paylaşırsanız "uydurma "diyenlerde görmüş olsun... koorddinat ve DERİNLİK ne kadar sapma yaptı..? ve son olarak çıkan YAPILARI KROKİ olarak paylaşırsanız bu da tecrübe olur forumdakiler için...HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

orcun

Member
Hayırlı ve uğurlu olur inşallah fakir84

O kadar emek var ki bu işlerde, neticelenen işleri görünce kendim bulmuş gibi seviniyorum.

lazopo53

Member
fakir84 evet Nil ustanın size yaptığı çalışmanın grafiklerini paylaşırsanız "uydurma "diyenlerde görmüş olsun... koorddinat ve DERİNLİK ne kadar sapma yaptı..? ve son olarak çıkan YAPILARI KROKİ olarak paylaşırsanız bu da tecrübe olur forumdakiler için...HAYIRLI UĞURLU OLSUN...
Evet paylaşırsa bizlere katkısı olur.Hayırlı uğurlu olsun

Azrad

Engellendi
Nacizane..

Sevgili ustalar alttaki resmi değerlendirebilirmiyiz.
Yeşil olan yere gps ile gittiğimde özel yaptığım çubuk fırıl fırıl dönüyor..
Teşekkürler

Reserve yaptığımda yeşil olan yer aynı şekilde yeşil kalıyor

Ekli dosyayı görüntüle 184506

Son düzenleme:

fakir84

Engellendi
herkese iyi dileklerinden dolayı tesekkür ederim insallah sizede nasip olur..açılan yerin grafiklerini isteyen arkadaslar olmus örnek teskil etmesi icin ekliyorum..görselde iki kırmızı yer bizim mezarlar actıgımız yerin oldugu yer metallerin çıktıgı..allat ki yesil yer kapaklı olan onu ellemedik..2m gibi bi deger verilmisti Nil hanım tarafından 1,5 metre civarı aldık..sapma 3 metre var yada yoktu..altın yada gümüs malzeme yoktu bi kac parca bronz ve cam malzeme aldık..herkese nasip olur insallah..iyi dilekleriniz icin tesekkür ederim..