Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Murit, mecaz anlam olarak çömez demek, çömez ise usta olarak kabul edilen birinin kendi işini, uğraşını öğreterek yetiştirdiği, ustasının açtığı yoldan giden kimse.
Kimsenin hakkini yemem ayni zamanda yedirtmem. Umutlarla oynayip gunaha bulasmamaniz icin lutfen Bos islerle burayi mesgul etmeyin ki ben ve bizler de bos islerle mesgul olmayalim.
Sabrına hayran olmamak mümkün değil ustam.
Yeşil değil sarı olsam vayki bunların haline.
Demokrasi bazılarına 5 beden fazla geliyor.

Roj

Member
Yalaka dedin mürid dedin simdi ben size soylesem yalaka hosuna gidermi kimin ne oldugunu Allah bilir isini duzgun yapanı kıskanmayın bos islerin adı definedir bunun dolusu Allaha kul olmaktır dogrusu budur ufak defek islerle ugrasmaya degmez
Dostum. Gerçektn.define Bos. Bir. İsse senin bu sitede. Ne isin var. Burda. Cennete. Giden yol yokk

jeolog

Co Admin
Co Admin
Yalaka dedin mürid dedin simdi ben size soylesem yalaka hosuna gidermi kimin ne oldugunu Allah bilir isini duzgun yapanı kıskanmayın bos islerin adı definedir bunun dolusu Allaha kul olmaktır dogrusu budur ufak defek islerle ugrasmaya degmez
Yalakalik yaparken gorurseniz soylersiniz gocunmam o zaman. Siz kisiyi savunuyorsunuz, ben ise yontemin hatasindan bahsediyorum, gecersizliginden bahsediyorum. Yontemi de yine kendi tecrubelerinizle degil de size ogretilirken verilen reklamlarla yapiyorsunuz. Yani haktan bahsederken bunlari da bir dusunun.
Her neyse, surfer sacmaligi disinda defineyle alakali her konuda aramizda olmaniz bizlerin tercihidir.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sabrına hayran olmamak mümkün değil ustam.
Yeşil değil sarı olsam vayki bunların haline.
Demokrasi bazılarına 5 beden fazla geliyor.
Eger hesap kisinin yan hesabi degil ise, farkli bir uye ise kazanmak gerekir, gittigi yolun bos oldugunu zamanla gostermek gerekir. Eger kisinin kendi hesabi ise boylelikle herkes gorur kim oldugunu :)