suyun içinde kapak mı acaba

mevlüt42

Member
Sevgili dostum bu konunun yorum yapılacak neresi var baktım baktım göremedim. O yüzden dedim akla ihtiyaç var diye herkez çuval la yorum yapmış demekki dende bi eksiklik var:))) Sağlıcakla...

ragıp

Uzman
@kafamagöre
21 nisan'dan buyana alamadı
bugün bana vekalet verdi
ben yeri vekaleten halledicem inşallah
:zuhaha:

Pscyhe

Engellendi
ragıp kardesim vekaleti alip islem yapcan sonra sende ortadan kaybolacan..bence bosver senin gibi kardeslerimize ihtiyacimiz var..Bence vekalet kullan ma..:244:

aslan_5180

Yeni Üye
Kardeşim hevesini kırmak istemem ama hep en kötü ihtimalden baslamaliyiz. Simdi bu bildigimiz kaldirim yada taban doseme tasi denir ona cok benziyor cunku sadece ust kisimda kirmizik var kok boya bu kadar derine islemez. İşaretin konumunu yok olsa bile kaybetmiyecek sekilde fotola. Sonra bir murç yada kama ve balyoz yardimiyla tasi kir ama yonunu kayipetme. Sonra cikan parcalari incele kaldirim tasimi degilmi zaten 5-8cm ustuyse yakin doneme ait degildir ama oyleyse bilgimiz kaldirim tasidir sel vs. Suruklemis yada hafriyat dokuntusunden bir kalintidir. Ama suyun surukleyemeyecegi kadar kalin ve agirsa buyuk bir ihtimal bos degildir. Ama benim gorusum kaldirim tasi. Hakkinda hayirlisi olsun...