Tabutu Sekine Bulma Yöntemi Ve Şüphelinen Yerde Olup Olmadığını Anlama Yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efendi51

Bilgili Üye
@indiana jones ustam o bölgeyi en iyi benbilirim, medeniyetlere çok beşiklik yapmış, o kılıç dağının zirvesine yakın bir yerde altın dan yapılmış bir adet tavuk heykeli bulunduğunu duydum, her yerde yaşam izi bulursunuz, ama bahsettiğiniz o çizdiğiniz yerin çok büyük kısmı Suriye tarafında kalıyor ve arası kaç metre dediğiniiz yer en az 40 km. var bence,

İndiana jones

Editör
Sayın ustam hem bu tabutu sekineyi meleklerin koruduğundan bahsetmişsin, hemde horaz falan demişsiniz. Biraz akıl, biraz mantık diyorum pes doğrusu. Hangi güç bu tabutu sekineyi meleklerin elinden alabilir, eğer ki melekler varda koruyorsa.
Ustam bilgi veriyorum bildiklerimi anlatıyorum

baykan

Bilgili Üye
Ustam bilgi veriyorum bildiklerimi anlatıyorum
Bildiklerinizi biraz daha açsanız sizi anlayalım ustam mesela hadi melekleri geçtikte horozların dilinden nasıl anlayacağız bizim görmediğimiz fakat horozların gördüklerinin ne olduğunu nasıl anlayacağız. Bilinmeyenli denklem misali. Horozlar bizim görmedigimiz ve onların gördüğü herşeye garip garip tepki verecektir. Umarım beni yanlış anlamazsınız.

Renix

Bilgili Üye
Bildiklerinizi biraz daha açsanız sizi anlayalım ustam mesela hadi melekleri geçtikte horozların dilinden nasıl anlayacağız bizim görmediğimiz fakat horozların gördüklerinin ne olduğunu nasıl anlayacağız. Bilinmeyenli denklem misali. Horozlar bizim görmedigimiz ve onların gördüğü herşeye garip garip tepki verecektir. Umarım beni yanlış anlamazsınız.
Horozlar kısmı sanırım teri çünkü özellikle beyaz horoz sabah vakti çok öter hadis te onların semaya inen melekleri gördügü rivayet edilir .

Diger konuya gelince kutsal emaneti bizim defineciler bulur bulursa zaten :) ayrıca bizim araştırma olayına 1 el atsak varya biz buluruz çok konu var aslında açıga çıkarılacak indiana kardeşim gizli peygamberler tarihi diye 1 kitap var onu edin sana çok faydası olur

İndiana jones

Editör
üstat kolay gelsin meleklerin koruduğu ve taşıdığı kutsal bir emaneti almak sizce mümkünmüdür acaba ? Ayasofyada ortaya çıkan altı kanatlı meleklerden yüzü açılan bir melek için mozaik te bile betimleme yapılmış ahit sandiğini koruyan meleklerden biri diye.
Usta bazı Arkoloklar ve araştırmacılar tabutu sekinenin mısır pramidinin enerji kaynağı olduğunu söyler bu ne kadar doğru bilmem hz musa peygamberin tabutu eski mısırdan ele geçirildini söyler fravunun tabutu alınca peşine takildini söyler tevrat hz musa Allah tarafından tarif etildiği yazılmakta her bilgiyi değerlendiriyorum biraz araştırdınmı eski misırda horoz kutsal hayvandır eğerki
Bu tastik edilmiş bir bilgi o kadar ince detaya girmedim horoz meleği gördümü öter birde güneş doğunca öter bu aslında gerçek tabutun alametidir sahteleri yapılmasın diye sahtesini biri yapıp kandırılmasın insanlar diye eğer tabutu sekine bir meydanda olursa oraya 600.000 bin horoz konursa bu horozlar orda durdukca hiç durmadan öter bu gercek tabutun alametidir yani bi horoz 40 sene tabutun yanina biraksan o horoz 40 sene öter ardi arkasi kesilmeden öter birde gercek tabutun öteki alameti çarpmasidir dokunan ölür mağra girişinde bekçi melek varsa veya içeri grip çikan eğer mağranin girişinde horoz 1 gun boyunca yaninda dur devamli oter

deli firat

DOĞACI
@indiana jones ustam o bölgeyi en iyi benbilirim, medeniyetlere çok beşiklik yapmış, o kılıç dağının zirvesine yakın bir yerde altın dan yapılmış bir adet tavuk heykeli bulunduğunu duydum, her yerde yaşam izi bulursunuz, ama bahsettiğiniz o çizdiğiniz yerin çok büyük kısmı Suriye tarafında kalıyor ve arası kaç metre dediğiniiz yer en az 40 km. var bence,
⭐ @İndiana jones En iyisi bu konuyu kapatayım en hayırlısı bu olur konu sahibi ve yorum yapan arkadaşlar ne der bu işe

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Usta bazı Arkoloklar ve araştırmacılar tabutu sekinenin mısır pramidinin enerji kaynağı olduğunu söyler bu ne kadar doğru bilmem hz musa peygamberin tabutu eski mısırdan ele geçirildini söyler fravunun tabutu alınca peşine takildini söyler tevrat hz musa Allah tarafından tarif etildiği yazılmakta her bilgiyi değerlendiriyorum biraz araştırdınmı eski misırda horoz kutsal hayvandır eğerki

Bu tastik edilmiş bir bilgi o kadar ince detaya girmedim horoz meleği gördümü öter birde güneş doğunca öter bu aslında gerçek tabutun alametidir sahteleri yapılmasın diye sahtesini biri yapıp kandırılmasın insanlar diye eğer tabutu sekine bir meydanda olursa oraya 600.000 bin horoz konursa bu horozlar orda durdukca hiç durmadan öter bu gercek tabutun alametidir yani bi horoz 40 sene tabutun yanina biraksan o horoz 40 sene öter ardi arkasi kesilmeden öter birde gercek tabutun öteki alameti çarpmasidir dokunan ölür mağra girişinde bekçi melek varsa veya içeri grip çikan eğer mağranin girişinde horoz 1 gun boyunca yaninda dur devamli oter
Horoz meleği görünce öter.Sen meleği görünce ne yapıcaksın düşündünmü hiç ?

İndiana jones

Editör
⭐ @İndiana jones En iyisi bu konuyu kapatayım en hayırlısı bu olur konu sahibi ve yorum yapan arkadaşlar ne der bu işe
Usta kafam karıştı cok benim için sakıncası yok kafam çok karıştı konu zaten biraz karma karişik oldu rapor felam deteylari bazı konuyla alakali olmayan yazilarda içine girdi benim için sakincasi yok

İndiana jones

Editör
Bilgi veriyoruz usta tepkilerle karşılaşiyoruz bilgi de aliyoruz laf lafi açar meyva veren açi taşlayan çok olur sıkıntı yok gerçeğe hüü erenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...