Tabutu Sekine

İndiana jones

Editör
Nerden biliyosun orda oldugunu gozunle gordunmu yazilanami inandin
Konuyu ben açtım zaten 10 seneye harita baylaşcam burdan o zaman yeri neresi daha iyi mantıklı olarak ilerlicez meseleye şuanlık sadece hadisler fede hadisle oluşan mantık çercevesinde konuyu ele alıyorum harita nerden bulucan diyosan o da bana kalmiş o da basıt iş sonra çikarmaya kalıyor iş 30 kişi hallederiz evelallah

Siva

Bilgili Üye
Konuyu ben açtım zaten 10 seneye harita baylaşcam burdan o zaman yeri neresi daha iyi mantıklı olarak ilerlicez meseleye şuanlık sadece hadisler fede hadisle oluşan mantık çercevesinde konuyu ele alıyorum harita nerden bulucan diyosan o da bana kalmiş o da basıt iş sonra çikarmaya kalıyor iş 30 kişi hallederiz evelallah
Ahit sandiginimi cikaracan )

Rönesans

Yeni Üye
Ustam Kocaeli haritası ne alaka peki

İndiana jones

Editör
Konu moka sarmis sariyor kapatilmasi evlaadir
Ashabı keyf uyurlarının bi bölgede oldunu var sayıyoruz ordan bağlantılı tünellerin tebariyeye gölüne gittini düşünüyoruz ilk antakya sonra tebariye araştırmalarımız bu yönde Allah muhaffak eder inşallah tez zamanda görmeyi öteki ashabı keyfler sahte niye çünkü kuran veya öteki kutsal metinler bize mağranın girdikten sonra korkudan geri kaçarsınız diyor inana biliyormusun ispanyada bile ashabı keyf marası mevcut yedi uyurlar mezarı insanlar kafa veya deliller olmadan sırf turist çekmek için söylentiler uyduruyolar geçen Alikahya bölgesinde 2 mahsene gittik ucu taha istanbulldan çıkıyormuş yeni aradığım yerde bunun gibi büyük tünelleri bulursak muhaffak olcan inşallah

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ashabı keyf uyurlarının bi bölgede oldunu var sayıyoruz ordan bağlantılı tünellerin tebariyeye gölüne gittini düşünüyoruz ilk antakya sonra tebariye araştırmalarımız bu yönde Allah muhaffak eder inşallah tez zamanda görmeyi öteki ashabı keyfler sahte niye çünkü kuran veya öteki kutsal metinler bize mağranın girdikten sonra korkudan geri kaçarsınız diyor inana biliyormusun ispanyada bile ashabı keyf marası mevcut yedi uyurlar mezarı insanlar kafa veya deliller olmadan sırf turist çekmek için söylentiler uyduruyolar geçen Alikahya bölgesinde 2 mahsene gittik ucu taha istanbulldan çıkıyormuş yeni aradığım yerde bunun gibi büyük tünelleri bulursak muhaffak olcan inşallah
Hayallerin umudun pesinden kosmak irade ister.ama hayatini tehlikeye atacak mevzular ve ogrenilmemesi gereken seyler var.bence kayamezar lahit kostur illaki bir ucundan sana duser.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üstadım hayallerin güzel, tabiki araştırmalarına devam edip peşinden git. Lakin şöyle bir gerçek var ki; bütün dünya bunun peşindeyken, koskoca devletler bulup cikaramazken bizim gibi basit insanlar ancak hayalini kurar. Sandığı. Koruyucusu meleklerdir ve çıkaracak olan kişi Hz Mehdi dir. Başka kimsenin ağzı sulanmasın

eski

Editör
iki har,ta var, biri hatay diğeri izmitin üstü hangisi doğru bölge oluyor

İndiana jones

Editör
Üstat haritayı 10 sene içinde Allah sana görmek nasip ederse paylaşıcam bazi kısımları enerji çalışmaları yapıyorum enerjimi 4 sene önceki hale getirmeye çalışıyorum askerdeyken kaybettim alın çakrası çalışmaları yürütüyorum gene enerjimi aynı seviyeye getire bilirsem haritaya ulaşcam büyük ihtimal 1.99 ihtimalle dediğim gibi bölge büyük ihtimal hatay çivarı 2 hadis var 2 bölge söyleniyor hadisle eğer tabut tebariye bölgesinden çıkarsa ki öteki hadis yalan konumuna düşüyor veya antakya bölgesinden çıkarsa ki tabariye göl hadis yalan oluyor bence 2 bölge arasında karşılikli girişlerin olduğu roma tünelinde oldunu düşünüyorum bu da 2 hadisin doğru olduğu tanısına varılıyor