taç lı kuru kafa.

Dampiel

Aktif Üye
Neye güvenip böyle bir foto atıyorsunuz anlamıyorum.Nasıl bir yorum bekliyorsunuz buna ooo çok güzel işaretler bir sürü altın var orda falan mı?şaka gibi

mymetin

Yeni Üye
ne altını be kardeşim. feyk falan fişman konuşanlara bakacaksın. soruyorum. cevap yazarsın yazmazsın. benim le ilgili değil bu. bişiler dersiniz. devletin kurumları var. gelirler çözerler. ancak 100 bin liraya mal oluyor basitleri. bu mevzu varsa. cagıracaz devleti. neyse cıkacak. anlıyorsanız yazın yoksa gereksiz yazmaya gerek yok

R00T

Profesyonel
Co Admin
işaretini net çekde işaretli kaya ile beraber etrafı gösterde öyle belki anlaşılabilir.Bu durumda işaret dediğin hiçde işaret olarak ben işaretim demiyor.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bir işaret oyma çizgi halinde bir kaya oyuğu içinde ise zaten o kısım toz toprak çamur bitki kalıntıları ile dolmuş kapanmıştır diyebilirz.Nasıl o çizimi orda gördünüz merak ettim hakikaten.

mymetin

Yeni Üye
burası dere yatagı. su çekilmiş. ilk fotoya baksan mevzu orda. ama burda tek bi cevap bulamadım. basit soru. kimseden bir talebim yokki dolandırıcı olayım. fake yada değil ne önemi var. hikaye ilk resimde var. geriside detaylar. iki mezar olabilir. ve nin devamı yönleri gösteriyor diye düşünüyorum. ancak ikikuru kafanın ortasında ki cizim nedir ve üstteki kuru kafada neden tac var onu çözemedim.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
kuru kafalar gerçek mi bilemem sizi biri yönlendirdiyse vazgeçin bu işaretten ama siz kendiniz bulduysanız yakından çekimini atın sonrada işaretin olduğu yeri ve etrafını kapsayacak şekilde foto atın.attığınız resimler güzel yerler çevrede iyi araştırma yapın daha basit ve farklı şeyler bulacaksınız mutlaka önce buranın gerçekliğini araştırın gerçek olduğuna kanaat getirirseniz o zaman fotoları atın konuşalım

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
ayrıca etrafı araştırırken dikkatli inceleyin kapalı mağara tespiti yapın ve işareti bulduğunuz kayada kapak arayın taç için yorumum şu genelde kral ve bölge yöneticisi denir yorum olarak kısaca önemli bir şahsiyet ve malı mezarda kendiyle gömülür hediyesi var mı bilemem ne gördüm nede duydum ama tehlikelidir bilginiz olsun