Tarihi bölgeden işaretlere usta yorumu

timur964

konularim
kar tutmayan yer derken işaretlediğim yerden bahsetmedim yanlış anlaşılma olmasın şu an kar olduğu için bölgede kar tutmayan yer demek istedim .. işaretlediğim yerde sanki ilave edilmiş gibi geldiği için işaretledim hayırlısı olsun kolay gelsin

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kuyuları boşver işin yok onlarla , zor burası dostum , böyle şeyleri pek önermiyorum ama o büyük Kaya'yı çakıl haline getirmen gerek , başkada mümkün değil orasının içini görmen aylarca uğraşsan yine olmaz , bir daha açılmamak üzere kapatılmış çünkü bir ihtimal başka yerden girişi vardır , daire şeklinde 30 mt kare alanı kontrol et tünel gibi bir boşluk tespit edebilirsin ,birde son resimlerde kapı gibi bir büyük kaya var Oray'ı incele

Son düzenleme:

lagardel

Aktif Üye
yazacaklarım umarım yardımcı olur
öncelikle o eski ağacı inceleyin benim düşünceme göre dibinde bir yerlerde bişeyler olmalı pusula gibi
ikincisi o otrma taşının sırtı ve ön kısmını biraz eşele buralarda cıkacak olan hediyeler umarım seni sonuca ulaştırır bu arada o oturma taşınıda iyi incele orda da ibareler olabilir bide tabiki oturma taşının baktığı yönün resmini de atarsan sevinirim

Egeates

Member
kar tutmayan yer derken işaretlediğim yerden bahsetmedim yanlış anlaşılma olmasın şu an kar olduğu için bölgede kar tutmayan yer demek istedim .. işaretlediğim yerde sanki ilave edilmiş gibi geldiği için işaretledim hayırlısı olsun kolay gelsin
Kar tutmayan yer asil son büyük kayanin üstü zaaten alan tarama baklava yaptiği yer , şu resim

Kuyuları boşver işin yok onlarla , zor burası dostum , böyle şeyleri pek önermiyorum ama o büyük Kaya'yı çakıl haline getirmen gerek , başkada mümkün değil orasının içini görmen aylarca uğraşsan yine olmaz , bir daha açılmamak üzere kapatılmış çünkü bir ihtimal başka yerden girişi vardır , daire şeklinde 30 mt kare alanı kontrol et tünel gibi bir boşluk tespit edebilirsin ,birde son resimlerde kapı gibi bir büyük kaya var Oray'ı incele
Zaaten herkesin açmaya çaliştiği ama başarisiz olduğu yer, ayrica çok zor olduğunun farkindayim ama asil girişi bulmamiz lazim , siz değerli ustalarin yardimi ile bulmacayi çözebileceğime inaniyorum bence bulacağimiz şeyin çok büyük ve inanilmaz bişey olduğunun kanisindayim . Tekrar tesekkürler

yazacaklarım umarım yardımcı olur
öncelikle o eski ağacı inceleyin benim düşünceme göre dibinde bir yerlerde bişeyler olmalı pusula gibi
ikincisi o otrma taşının sırtı ve ön kısmını biraz eşele buralarda cıkacak olan hediyeler umarım seni sonuca ulaştırır bu arada o oturma taşınıda iyi incele orda da ibareler olabilir bide tabiki oturma taşının baktığı yönün resmini de atarsan sevinirim
Oturma taşin karşisinda bişey dikkatimi çekmedi yinede r3simini ekleyim sizde bi bakin şayet dikkate değer bişeyler bulunur .

ECE07

Engellendi
Egeates Merhaba.
Mühür tabir ettiğiniz eklemelerin (Horasan testi yaptırdığınıza göre bu konuda en azından tereddüt yok) son nokta olarak sabit bir işaret olarak algılıyorum. Buradan yola çıkarak bu işaretlerin olduğu kayalara odaklanmanız gerekir. Girişin kayaların yüzeyde görünen bir yerinden ziyade, kayaların eteklerinden olmak üzere derinden bir giriş olması gerektiğini düşünüyorum.

Yörük ali

Aktif Üye
üçgenin alt ucu sağa doğru uzamış o taraflar bi bak

Yörük ali

Aktif Üye
al 2 kg lokum misafirliğe gidin kapıyı çalın fitilli lokumlardan ama :D

Egeates

Member
al 2 kg lokum misafirliğe gidin kapıyı çalın fitilli lokumlardan ama :D
Güzel diyorsunda bölge öyle bir hal almiş ki en ufak bir patlamada birak jandarmayi etraftaki köylüler nerede patlama yapildiğini aninda anlamakla tüm sülalelerini topla tüfekle savaşa yağmaya getirirler
Onun için sessiz sağlam bir yol bulmamiz lazim

lagardel

Aktif Üye
hocam oturma taşının önünü çektiğin için tskkrler ama kar her şeyi örtmüş eğer mümkünse burda hiç bir nesneyi yerinden kımıldatma ve kar örtüsü kalktığında tekrar doğa örtüsü resmini çek yanlış görmüyorsam hafif sol tarafta ağaçların içinde bir kayalık var. kar örtüsü kalktığında daha etkili çözümler bula bilirim umarım