Taş

sepetkaya

Editör
Selamlar üstad..sitemize hoşgeldiniz.. evet otur karşıya bak nere göreceksin, arka tarafa sağa sola bak işaret emare varmı? MAL BULANINDIR Ustamin dediği gibi dişi çekilmediyse güzel bir işçilikle yapılmış umarım nasiplenirsin, fotoları çeşitlendir'de hep birlikte bakalım...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selamlar üstad..sitemize hoşgeldiniz.. evet otur karşıya bak nere göreceksin, arka tarafa sağa sola bak işaret emare varmı? MAL BULANINDIR Ustamin dediği gibi dişi çekilmediyse güzel bir işçilikle yapılmış umarım nasiplenirsin, fotoları çeşitlendir'de hep birlikte bakalım...
bu resmi ve uzerine carpi yapip.yazi yazan zaten coktan oturup karsiya bakmistir..ilgi alanina giren arkadaslar fikir beyan eder.tabii cevre resimlerinide isterler hakli olarak.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
karşısında bir şeyler olmalı mağara gibi.

carsambali

Bilgili Üye
açıklama ve fotoğraflama yetersiz,tek ve yakından resim sağlıklı bilgi getirmez.

Kea

Member
Resimleri buraya atamıyorum

Kea

Member
Bilgi amaçlı başlıklı resimleri ben attım ama ayrı yerler

Kea

Member
Yarın daha cok resim atacam hem üçgen leri hem oturak taşını hemde karşısını ve yerde kayada olanları

Kea

Member
Yarın atacam usta yanlarında üçgen ler var karşısında yine oturak var yanında üçgen var hepsi ana kayada ve kulak gibi işaretler var ve harici örme taş var