Taşta pirit mi var değerli hocalarim

nemo45

Yeni Üye
Valla söylesemde kimse inanmaz arkadaş test ettirsin sonucu hep beraber görelim.
Neresi analiz eder ? demir bende tahmin ediyorum ama gerisi bilmem burda cubuklar altın hareketi veriyor sarkac saat yönünde 43 tur atıyor. Hocalarim daha iyi bilir. Ibrahim bey sen nasil anladigini şöyle biz değerlendirelim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Neresi analiz eder ? demir bende tahmin ediyorum ama gerisi bilmem burda cubuklar altın hareketi veriyor sarkac saat yönünde 43 tur atıyor. Hocalarim daha iyi bilir. Ibrahim bey sen nasil anladigini şöyle biz değerlendirelim
nasil degerlendircekmisin ....maden ruhsati alabilecenmi alsan personel ismakinesi tertibat kurabilcenmi CED raporu ayarlicanmi..en onemlisi 1 ton cevherden 4..6.gram altin cikar.
@jeolog usta geregini yazmis.

@ibrhm

Bilgili Üye
İnternetten size en yakın maden analiz firmalarını araştırın. Ankarada yakınsanız Arge test.

@ibrhm

Bilgili Üye
Şu an benim anladığım şekil önemli değil.
Çubuğunuz altın işareti verdiğini söylediniz.
Diğer madenleride ,altın işareti kadar çalışsanız , aşağı yukarı o taşı kendiniz analiz edersiniz zaten, her şey çalışıp bilmekle alakalı.

nemo45

Yeni Üye
Şu an benim anladığım şekil önemli değil.
Çubuğunuz altın işareti verdiğini söylediniz.
Diğer madenleride ,altın işareti kadar çalışsanız , aşağı yukarı o taşı kendiniz analiz edersiniz zaten, her şey çalışıp bilmekle alakalı.
Çubukları yeni aldım daha acemiyim nefis önce altın diyor ne edersin

Mal bulanındır

Siz bu nokta ya nasıl vardınız anlamadim ama 1 tonda 4.6 gr iyiymiş
yasanmisliklar tecrubelerin toplamidir.senin planin neydi mesela tastaki pariltilar altin olsaydi...1.sadece merak ettin dogayi seviyon
2.maddi kazanim hedefliyon...disinda bir secenegin yok

nemo45

Yeni Üye
yasanmisliklar tecrubelerin toplamidir.senin planin neydi mesela tastaki pariltilar altin olsaydi...1.sadece merak ettin dogayi seviyon
2.maddi kazanim hedefliyon...disinda bir secenegin yok
1 seçenek bana daha yakın şimdi uydudan tesbit ettiginiz ve altın varsaydiginiz yerde gidipte altın çıkması insanı baya meraklandiriyor. Kisaca maddi değil desen inanmazsiniz.

jeolog

Co Admin
Co Admin
1 seçenek bana daha yakın şimdi uydudan tesbit ettiginiz ve altın varsaydiginiz yerde gidipte altın çıkması insanı baya meraklandiriyor. Kisaca maddi değil desen inanmazsiniz.
Uydudan tespit diye birsey yok. Altini da ulkemizde bir tasin uzerinde taneler seklinde yapismis altini bulma ihtimilaniz (yuzeyde maden) neredeyse imkansiz.

Mal bulanındır

1.secenekten takilirim diyosan.ben sana osmanli zamaninda ingiliz ve almanlarin anadoludaki maden yataklari haritasina bak konuyu oku derim.ziraa bize cekici gelmiyor artik maden isi.

@ibrhm

Bilgili Üye
Çubukları yeni aldım daha acemiyim nefis önce altın diyor ne edersin
Keşke almasaydın, kendin basitçe bükseydin,
Forumda Alakalı konuları okusaydın. Ve oku tatbik et.
Birde çubukların katkılıysa emek verip öğrenmek istiyorsan hemen o çubukları bırakmalısın. Her çubuk üzerine tuttuğun maddenin işaretini ve onun tanımını yapar.