Tavsiyeniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karaaslan_123

Member
ustalar 2000 lira civarı bir cihaz arıyorum velox one almayı düşünüyorum tavsiyeniz nelerdir bu cihaz için tek paralarda Yada başka metallerde kaç cm de görüyor arazide deneyipte kaç cm den aldıgını söyleyen abiler yardımcı olursanız duamı alırsınız hem param hem zamanım boşa gitmesin istiyorum. yada yine belirttigim fiyat ortalamasında tecrübe ederek tavsiye edeceginiz kullandıgınız makinaların özelliklerini yazmanızı bekliyorum.

karaaslan_123

Member
Tek tekcinin en büyük sorunu olan minareli kökten yok ediyor derinlik dersen kendinde göreceksin hayret edersin 40 ><40 bakırı 3 mt den goruyor
Çok teşekkürler inşallah bir iki kullanıcı daha yorum yapar yorumları çok merak ediyorum on göre haraket edecegim.

MendereS

Bilgili Üye
tek tekçilikte velox en iyilerdendir: derinlik dersen ben ortalama 20-25 cm derim tabi bu tek para için geçerli ama gallevi bi kurşuna denk gelirsen 40 cm ye kadar yakalar, yada sağlam bir teneke som olursa o zaman metreye kadar çıkabilir, sağlam bir teneke somda olası iş değil ben denk geleni görmedim bu cihazların asıl işi tektekçilik oda dediğim gibi 20-25 cm dir.

zorluefe

Aktif Üye
tek tekçilikte velox en iyilerdendir: derinlik dersen ben ortalama 20-25 cm derim tabi bu tek para için geçerli ama gallevi bi kurşuna denk gelirsen 40 cm ye kadar yakalar, yada sağlam bir teneke som olursa o zaman metreye kadar çıkabilir, sağlam bir teneke somda olası iş değil ben denk geleni görmedim bu cihazların asıl işi tektekçilik oda dediğim gibi 20-25 cm dir.
[h=3]Garrett GTI 2500 Pro Metal Detector Review | Kellyco Metal ustam bu cihaz var bizde arkadaşta , çok şükür daha tek tek bir şey denk gelmedi bir iki nal ve teneke parçası 5 cm de bir tane çoban yüzüğü gümüş kullanan ne derece sağlam bilmiyorum, olsa öter diyip geçiyor ama bazı sinyallere de mineral bu diyo benimde sıkıntım bu acaba kendim bir cihaz alıp onla yolları ayırsammı diyorum, bu cihaz hakkında yorumunuzu rica ederim[/h]

sarıkayalar

Bilgili Üye
Ustam o hava testti yerdeki derinlik artıyor buna oksit sebep oluyor yerden çıkan para ile yüzeye çıkmış para farklı ölçü veriyor

karaaslan_123

Member
karar verdim velox one alacagım inşallah 15-20 güne hobi amaçlı takılacagım bilgilendirme ve yardımlarınız için sagolun canlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...