Tavuk civciv?

Nasip34

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 257252
Selamün aleyküm cümleten arkadaşlar. Tek fotoğraf var maalesef ve arkadaş gel bak diye ısrar etmekte. Daha evvel gerçeğini görmediğim için sorayım dedim. İşaret orjinal mi veya nette dolaşan birşey mi acaba gitmeme deyer mi öncelikle fikir almak istedim.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İşaret orjinal daha önce ne nette gördüm nede başka bi şekilde elime ulaştı ustam.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
güzel görünüyor yavvru sayısınca malı olmalı, benim görüüşüm çevresinde çıplak gözle küme yığma taşlar falan varsa bakarsınız, mümkünse çubukla bakın kolay gelsin ustam

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Öncelikle bu fotoğraf ile orijinal duruyor.
Arkadaşın sağlam ise 16 -21- adım çevresel bakıp civcivlerin ayaklarını bulman gerek. Taşta bir şey yok taşı kırmayın boş yere.
Kolaylıklar diliyorum.

Nasip34

Bilgili Üye
Öncelikle bu fotoğraf ile orijinal duruyor.
Arkadaşın sağlam ise 16 -21- adım çevresel bakıp civcivlerin ayaklarını bulman gerek. Taşta bir şey yok taşı kırmayın boş yere.
Kolaylıklar diliyorum.
Öncelikle ilgili arkadaşlara teşekkür ederim. Ustam civciv ayağı nasıl olmalı ki farkedeyim? Mevcut resimdeki civcivlerinki kadar küçük mü oluyor. Şundan dedim ki etraf kayalıksa şayet çok fazla şeyi benzetme durumu olabilir.
Çubuklarım geçen hafta arabanın bagajında çantayla beraber çalınınca birkaç çeşit çubuk, etrafında turlayarak baktığım neodyum ve diskler ile numunelerim (nugget, saf gümüş, kemik vs), pointer ne varsa gitti. Dolayısı ile çubuk olarak gümüş telleri tekrar edindim. Yanında vlf ve pulse cihaz ile bakacağım inşaallah

Nasip34

Bilgili Üye
Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Az evvel resimleri laptopa yükledim ve inceledim. Gerçekten aynı resimler. Sadece biri biraz yıpranmış görünüyor.
@posedion2023 ustam biraz bilgi verir misiniz? Beni çağıran arkadaş Bursa'dan. Sizin tespit yaptığınız yerle örtüşüyor mu? Sizin bu konuda söyleyecekleriniz olursa sevinirim. Teşekkür ederim.
Ben yanılmam arkadaş :72:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tavuğun üstündeki yavru çivcivin baktığı yöne bakacaksın