Tavuk ve civcivler tüm ustalara selam eder

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeykum

ölçü ne yünden bahsedelim
yön altaki tavukla üsteki civcivin gagaları dır yön ölçüde iki gaga arasındami mesafedir

aslında tavuk civciv olayı çaok matamatik isteyen bir işarettir
Sarıyerli34 kardeşim
senin sayısal çözümlerdeki bilgin ne bilmiyorum ama

oradaki civciv sayısı metreleri ve malın değerini vermektedir

tavuğun yemi nerde yuvası nerde bunu sayısal değer vermektedir kurbanım
eğer işaret seninse tek tek değerlendiririz mübarek

kaderkısmet

Member
Harika güzel işaret asil kisinin hazinesi ..müjdesi alinmis. Insallah asil mali duruyodur

Şirvan

Operatör
Bu hafta banada söylediler adana pozanti tarafinda varmış işareti görmeden birşey diyemem ama kıymetli bir işarettir diye söyledim.bu tür işaretlerin sahteleri piyasada çok yeri mekanı duruşu ve yeni eski sizlere bilgiyi verir zaten.

Sır

Member
Yabancılar zanaatkardır.taşı resmen okurlar resimlerinde hata olmaz .şu tavukların hallerine bakarmisiniz bunu yapanlar taşçı değil.taşçı olmayanlarda resim yapamaz hiç bir site üyesi bu resimlere inanmasin derim.zaten fotoğraf çok yakın böyle bir fotograflama. Yöntemi yok. Arazideki bütün resim ceken arkadaşlar. Genel bir fotoğraf çekerler kesinlikle uzak yakin gibi yani birşeyleri arazide göstermek isterler. Oysaki bu tavuk kısıtlı bir poz zaten böyle hiç kimse cevap bile yazamaz.mantığı yok yani ben sadece genel fikirlerimi yazdım.kolay gelsin

lagardel

Aktif Üye
Selamun aleyküm cümleten hayırlı günler ustalar kardeşler

Bu tavuk civciv olayı nedir nelere işaret eder siz değerli ustalardan yorumlarınızı bekliyorum..Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..selametle kalın dostlar

Ekli dosyayı görüntüle 132741
selamınaleyküm şimdiden tebrik ederim
1. si öncelikle tavuğun olduğu hizada aşşağı doğru çalışma yap hediyeni al sonra tavuğun üstündeki civcivin baktığı istikameti (geriye bakıyor bu arada) bide tavuğun baktığı istikameti resimle elimden geldiğince yardımcı olayım...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
müjdesi alınmış tavuk civciv haaa :) vallaha malınıda almışlardır..

Suskun1221

Yeni Üye
................................................

bana ulaş iletişim vs. site kurallarına aykırıdır.

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
bu tür ibarede genelde civlerin hepsi aynı yöne bakmaz.
yerdeki civ civ öbür civcivlerden terse bakıyorsa baktığı yönde aşşağılarda arama yapılmalı der
civcivlerin terse bakanı (resimdeki gibi) tavuğun üstündeyse baktığı yönde yüksek yerlerde arama yapılmalı der
selametle...

Suskun1221

Yeni Üye
Hediyesi alınmış. Görüldüğü kadarıyla. Hediyesini sen almışsan devam et. Yok sen almamışsan. Soyulmuştur uğraşma. Hediyesi sondaki civcivin altındaydı alınmış

cellat

Yeni Üye
5 yıldır geziyor bu tavuk ve civciv ler nerdeyse bütün şehirlere ulaştı yer satmaya çalışan bile oldu ben bizzat yerine gittim bütün malı alınmış bunun ne hikmetse halen geziyor elden ele :).