Tecrübeli Üstadlarımın Yorumlarını Bekliyorum

Moonstar

Member
Yanında kim var bakın, kolluk kuvveti varmı diye.
işin prosudurunden anlamam ortak olun kabul etmezlerse ona yakın bir kayaya veya adamların kazcağı yere geldikleri yola dikkat edin yol üstüne güzel bir işaret çizin çok büyük gömusu olan bir işaret o işarete yönelirler kazsın dursunlar sağ solu
Söz konusu arsanın tapu kaydı yoksa?
Benzer durumda şahsa ait, arsa vergisi işlenmiş ödenti makbuz beyan evrakları görülmüyorsa ?

Ancak bu olasılıklar çerçevesinde izin alabilir diye düşünüyorum.
Aksi durumda özel mülklerde bireysel başvurup izin alamaz.
Valla Üstadlarım Bu İşin İçinde Aklıma Bile Getirmek İstemiyorum Ama Tepeden Birinin Olabileceğini Düşünüyorum Bunları Maşa Olarak Kullanıyolar Diye Düşünüyorum Çünkü Biz O Kazacakları Yere Çubuk Tutmaya Başlamıştık Sanki Jandarma İle Randevulaşmışız Gibi Dakikada Geldiler Hır Gür Çıkmadan Ayrılmıştık Oradan Şimdi Aradan İki Üç Ay Geçti Kazı İzni Aldık Diye 2 Kişi Gelmiş Ve Sahibinin de Haberinin Olmaması Üstelik Adamların O Yerle Yurtla Alakalarının Olmaması Beni İşgillendirdi Valla Ben Yemeyeceksem Kimsede Yemiyecek Yarın Avukat Mavukat Ne Varsa Çıkarma Yapacağız Oraya :)

s.goekmen

Aktif Üye
bu tipler 'emin ol' orda ne yattığını biliyordur.sakın yol vermeyin derim
her türlü korkutmaya çalışır
aldırış etmeyin derim
emlak işindende anlarım,devlet tapulu arsaya el koymaz koyamaz
saçmalıyof o aldanma

Sb61

Yeni Üye
Ustalarım Bir Kaç Ay Oldu Kayınbabanın Yaşadığı Yaylada Bir Yere Çubuk Tutarken Jandarma İle Münakaşaya Girmiştik Ve Bir İşlem Yapamamıştık 2 3 Gün Oldu Bizim Çubuk Tutacağımız Yer İle İlgili 2 Kişi Kazı İzni Almış Bende Biraz Araştırdım Bu Kişileri Kimdir Nedir Diye Birisi Mütahitlik Yapıyor Digeri de Beyaz Eşyacı Bunların Yayla İle Ne Bir Bağlantısı Var Ne Bir Akrabası Arazi Sahibinin Dahi Haberi Yokmuş.Arazi Sahibi Emiceyide Buldum Yarın Yaylaya Çıkacağız Biz Bunları Oradan İtekleyebilirmiyiz Bir Bilgi Almak İstedim Siz Değerli Ustalarımdan
İl ilçe neresi kardesim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
nooldu bu iş ūleştilermi ..tirstilarmi köyumu terk ettiler.sit mi oldu sit tirmi edildiler.ne oliyi oralarda ne filim döniyi siz kimsiiz.taklami oldu gibi gibi sorulara cevap bekleniyii.yaw arkadas kim kimi yiyii bu nassi muhabbet.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Söz konusu arsanın tapu kaydı yoksa?
Benzer durumda şahsa ait, arsa vergisi işlenmiş ödenti makbuz beyan evrakları görülmüyorsa ?

Ancak bu olasılıklar çerçevesinde izin alabilir diye düşünüyorum.
Aksi durumda özel mülklerde bireysel başvurup izin alamaz.
Ustam bir seferinde duymuştum. Adam gelip tapulu araziye derse dedemin altınları var burda ve içinde şu şu malzeme var bukadar kiloda altın var derse, dedikleri çıkarsa malı alabilir ve arsa sahibinede bir pay verebilir. Ama öncelik resmi kazı alabilirmi alamazmı başkasının arazisinde.