Tek çubuk tek kontrol

Wazgecilmez

Aktif Üye
Eski radyo antenleri vardir ondan bir tane bul.
Kundak kısmını piriçten yaptır kundak yani elle tuttuğun yer hazneli olsun.
Kundak kısmının alt tarafını tornacıda açtır açrırdığın yere pildeki kömüru koy sonra silikonla kapat.
2 veya 3cm kadar icinde boşluk olsun..
Kundak kısmının toprağa bakan kısmını vidalı ve ya kapaklı yap aramak istedigin ne ise bir parça koyduktan sonra vidayı kapat.
Kundagın üst tarafını bilyali yaptır 10 cm lik pirinç cubuğu L şeklinde tam 90 derece olacak şekilde bük bir ucunu bilyalı kısmın icine geçir diğer ucu antene sabitle..
Tekli L çubuk yeter çiftli olmasına gerek yok aradığını bulduğunda çubuk 360 derece kendi etrafında dönecektir...

Not: Denenmiştir...

LabarNa

Bilgili Üye
Çubukla 100% boşluk bulma ile ilgili bir tecrüben varmı kardeş

Wazgecilmez

Aktif Üye
Dostum sen olayı çubukla değil beyin ile bitireceksin

Pscyhe

Engellendi
Cubuk olayi ozellikle kullanmak dilini anlamak zor is..herkeste ayni tepkiyi vermez hatta bazi insanlarda calismaz bile..o insanin bio enerji yada çakra dedigimiz olaya bagli olan bisey..ozellikle bu ozelliklerin olmasi ve calisacak alanda dusunceden arinma olayida giz onunde bulundurulmali..cubuk kullanan kisinin elbette kendine has bir maden cubuk secmesi onla tam ekip olmasi normaldir ama bunu anlayabilmek icin bir cok elementin cubuklarini kullanip hem cubugu hem kendimizi test etmeliyiz...o zaman cubuk konusunda ustalik yada bilgi beceri ortaya cikar.mesela bir yere baktik pirinc kullandik diyelim ayni yere gumus.aliminyum.bakir.titanyum vs. vs. aklima gelenleri yazdim bunlarla karma yapip hepsini deneyip aldigimiz sonuclari kontrol etmemiz lazim.hepsinden tepkime aliyorsak yada kullanabiliyorsak o zaman is tamamdir cubuk kullanmakta sorunumuz yoktur diyebiliriz.daha sonra ise hangi cubuk bize daha cok tepkime verdiyse yada yonlendirdiyse ve dilini cozdukse o cubugu secer o cubukla calismaya baslariz..insallah bilgi konusunda yanlis seyler yazmamis konu hakkinda bilgilendirme yapmis olabilmisimdir...bu yukarda yazdiklarim kendimin tecrubeleri ve cevremdeki insanlarda test etmemin sonuclaridir..

R

remuss

Misafir
Kıdemli üyeden bilgili üye ye süper cvp
valla benim aklıma geldi :)

Ibrahım2

Bilgili Üye
İddaa ediyorum çubuk da üstüme yokdur bu konuda mütevazı olmıcam

Ibrahım2

Bilgili Üye
Yine eleştiri alıcam ama dayanamıyorum pirinç bakır titanyum platin bunlar boş işler boşa gezer boşa eşersın benim Görüşüm bu