Tek Çubuk

orkun

Engellendi
Sen yanlış anladın mevzuyu. O gurbetçi olayı bendede var. Yabancılar için söyledim. Fiziksel olarakta degil, toprak yapısı cografya babında. Yani sen Türkiyede elbette kullanırsın, burdaki performansı orda alamazsın demek istedim. Hem orda yapsan ne bulacaksın tarihi çokta zengil degil demi ? Bak Ruslarda bizden iyi cubuk konusunda .Bırakıp bir yere gitme ))) deneyimlerini yaz faydan olsun. Bir yazıda bir kelime bir cümle üzerine bir seyler yazılıyor bazen halbki bu yazılan genel manayı içermiyor. Elbette haklısın, ya yazmayacak yada acık yazacaksın. Konunun üzerinden geçmiş hatırlamıyorum da net. Kolay gelsin.
Sedegor ustam sen beni yanlış anlamışsın seninle bu konu hakkında hiç bir sorun yok.
Benim yazdıklarım bu konunun ilk yazışmsları ile alakalıydı.

kabakburgiba

Operatör
Selam ustam çok şükür iyiyim sizleri sormalı.
Şakül olayına daha hiç girmedim lakin kendi başına bir bilim.
İnşallah şakülü en yakın zamanda araştıracam.[/QUOTE orkun bey.derinlik işi çözülmesi gereken bi mesele.onların imkanları bizlerden daha çok.iyi araştırıyorlar.almanyada olsam bu kurslara katılırdım.bilgi çok önemli.eğer bi ip ucu yakalayabilirsen,beni haberdar edersen çok memnun olurum.teşekkür ederim.