Tek oyma ve diğer kayalar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Aldanma sakın quercia orası kapı felan değil.Denemekte özgürsün.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 usta İphone X resim yükleyip görüntülümü konuşan orayı çözemedim ))) hocam koparttın beni ya :)
Bu dunya boyle ustam.
Tramp bile baskan oldu.
Ben goruntulu konussam cok mu.?
:)))

20 seneyi gecti, ne dolmusa bindim ne de otobuse. Emekli olunca arabada almadim.
Yuruyorum imkan buldukca. Bazanda dolumusa ve otobuse biniyorum.
Amma cok sorunlu benim icin. Zira otobuse bir goz gezdiriyorum; kim ne dusunuyor, neyi dusunuyor SANKİ okuyorum. Okumuyorum da belki okuyorum saniyorum. Okudugumu zihnimde gecirince, o kimse hemen kafasini kaldiriyor, ben kafami egiyorum onume. Ayni sey burada da oluyor bazan.
Yazilardan dalgaci dubaraci numaracilarida yazidan anliyorum, bize guldugunu goruyorum sanki. :)))

İphone X kesin lazim bana.
Cok guzel resim cekiyor, begendim. :)))

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aldanma sakın quercia orası kapı felan değil.Denemekte özgürsün.
Bunlar zaten kumkayasi ve kumkayasi goruntusunde horasandir. Toprak ustunde gunes yiyene balyoz islemez. Damarsiz cinstir bunlar.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bu dunya boyle ustam.
Tramp bile baskan oldu.
Ben goruntulu konussam cok mu.?
:)))

20 seneyi gecti, ne dolmusa bindim ne de otobuse. Emekli olunca arabada almadim.
Yuruyorum imkan buldukca. Bazanda dolumusa ve otobuse biniyorum.
Amma cok sorunlu benim icin. Zira otobuse bir goz gezdiriyorum; kim ne dusunuyor, neyi dusunuyor SANKİ okuyorum. Okumuyorum da belki okuyorum saniyorum. Okudugumu zihnimde gecirince, o kimse hemen kafasini kaldiriyor, ben kafami egiyorum onume. Ayni sey burada da oluyor bazan.
Yazilardan dalgaci dubaraci numaracilarida yazidan anliyorum, bize guldugunu goruyorum sanki. :)))

İphone X kesin lazim bana.
Cok guzel resim cekiyor, begendim. :)))
Müslüman kişi o ki herşeyin en güzeline layıktır :)

quercia

Yeni Üye
Kayalar çok büyük bir ucundan diğer ucu 500 mt kadar var kayaligin etrafi kalinligi 3 metreyi bulan duvarlarla çevrili ama sadece bir parça kalmiş 5.resimde görünüyor

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Merhaba ,
Hakiki kaya mezarı bunlar , dönem soygunu yemedi ise içlerinde değerli mezar hediyeleri halen duruyorsa çok güzel.
Basit bir iş değildir , tüf kayaları oymak mezar odası veya herhangi bir yaşam alanı oluşturmak antik çağda en çok rağbet gören kaya oluşumu olmuştur.
Konu içerisinde yer çok güzel ama istenilen resim açıları olmadıgı için olanı bitenin tam anlaşılması güç .Güzel bir sistem var burda .
Aşşağıdaki işaretlediğim kayayı inceleyin varsa başka açılardan resimleri paylaşın .
İşaretlediğim alan arkasında olabilecek bir girişi kapatmak için uygun gözüküyor .(Resme göre )
Aralardan çıkan ot parçaları bunun en büyük kanıtı .
İncelemenizi öneririm .