Tek para dedektörü ?

şahingöz.

Yeni Üye
Arkadaşlar şuana kadar kullandığınız tek para dedektörlerinin artıalrını ve ekislerini yazarmısınız?
1600 tlye kadar Hangi tek para dedektörünü önerirsiniz ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
garret ace 150 + 250 + fisher f5 ben begenmedim herşeye ötüyor oyüzden tek tavsiyem pulse sistem

acemi 55

Bilgili Üye
Ben geçen yil garret ace 350 almiştim gayet iyi mineral hiç görmez demiri net ayirir çivi nal toplatmaz hafif yormaz eksileri gece sikintili ekranda işik yok ama aliştigin zaman o sikintida ortadan kalkar ses ne buldugunu söylüyor zaten ben tabanca mermisiyle bronz parada sikinti yaşiyorum her ikisinede ayni degerli sesini veriyor yani mermi toplama şansinda yüksek ama bu makinanin suçu degil diye düşünüyorum çekirdekte kurşun ve çelik var sonuçta

şahingöz.

Yeni Üye
garret ace 350 Kime sorduysam bulaşma demişdi ama bir daha düşeniyim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben geçen yil garret ace 350 almiştim gayet iyi mineral hiç görmez demiri net ayirir çivi nal toplatmaz hafif yormaz eksileri gece sikintili ekranda işik yok ama aliştigin zaman o sikintida ortadan kalkar ses ne buldugunu söylüyor zaten ben tabanca mermisiyle bronz parada sikinti yaşiyorum her ikisinede ayni degerli sesini veriyor yani mermi toplama şansinda yüksek ama bu makinanin suçu degil diye düşünüyorum çekirdekte kurşun ve çelik var sonuçta
bende altın sesini tuborg kapağında buluyordum :)

şahingöz.

Yeni Üye
Yok mu sağlam herkes tarından güzel denilen bir dedektör
soruyorum 1 arkadaş 60 cmden 25 kuruş boyutundaki parayı görür diyor diğer arkadaş 10 cmden 1 tlyi görmez diyor aynı dedektöre

acemi 55

Bilgili Üye
Tatar 26 kardeşim tuborg kapagina degerli demiyecek makina yoktur zaten kirkta bir denk gelirsin ondada kazmana gerek olmaz yüzeydedir ama mermi çekirdekleri tam bi bela

Cani bebe06

Bilgili Üye
gmax ıı .bnce güzel makine.ikinci el temizlerinden bulursan .senn işini görecegine eminm .