Tek teke cikamayanlara Müjde

sandalci14

Operatör
ustam bende mikrosp flay smilator indirdim pilotlugu baya gelistirdim helikopter dahil her cesit ucagi gercek gibi ucurabiliyorsun bedava.gercegi trilyonu buluyor egitimi cok pahali.simdilik kucuk ucakla adapar uzerinde takiliyorum

sandalci14

Operatör
Vallahami 😳
bir tur bineyim 🤣🤣🤣
aksam pilot olacam 🤔

ustam buyur.benim favori küçük uçağım bunu tavsiye ederim ilk başlatda inişte zorlanıyorinsan ama bikaç düşünce alışıyor ben ölmedim.şu anda itfaiye uçağıyla su almayı deniyorum)) sistem çok basit bitane lövye denen kol var geri çekiyorsun yukarı kalkıyor ileri itiyorsun alçalıyor saga çeviriyorsun sağa sola çeviriyorsun sola dönüyor.arabadan tek farkı alçalıp yükseliyor.kepçenin joistikini düşün.

Ekli dosyalar

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ustam buyur.benim favori küçük uçağım bunu tavsiye ederim ilk başlatda inişte zorlanıyorinsan ama bikaç düşünce alışıyor ben ölmedim.şu anda itfaiye uçağıyla su almayı deniyorum)) sistem çok basit bitane lövye denen kol var geri çekiyorsun yukarı kalkıyor ileri itiyorsun alçalıyor saga çeviriyorsun sağa sola çeviriyorsun sola dönüyor.arabadan tek farkı alçalıp yükseliyor.kepçenin joistikini düşün.
biraz prova yapayim
@mayhem i gezdiririm 😁

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Domates biber patlıcan salatalık fasulye pancar Ekim işleriyle meskulum çiftlik kuruyorum 😊 ama gerçek toprakla uğraşmak çok iyi sitrese bire bir usta 🙃
sen ve bu saydiklarin 🤔
Valla sen bence işini bulmuşsun
senin yerinde olmak isterdim
hasılat iyiyse bende satış yapayim 🙄