tektek te 1. gün boş dönmedim çok şükür :)

acemi 55

Bilgili Üye
GARRETİN hangi modelinden bu cihaza geçtiniz aradaki fark nedir

commander

Member
ace 150 vardı bitanede minelab go find 40 var minelab duruyor macro racer da kararsız kalmıştım aralarındaki fark kullandıkça ortaya çıkıyor racer ayrımda biraz daha iyi diyebilirim derinlik farkı da var ama inan aralarında tabiki fark var ama uçurumlar yok yani bugünde tek para yakaladım sonra atıcam resmi

acemi 55

Bilgili Üye
bnede garret 350 kullanıyorum o bakımdan sordum ayırım sıkıntısı mermi çekirdeklerinde yaşanıyor sadece

sarıkayalar

Bilgili Üye
bnede garret 350 kullanıyorum o bakımdan sordum ayırım sıkıntısı mermi çekirdeklerinde yaşanıyor sadece
Mermi çekirdeği kursundur kurşunu görmeyen varmı altına en yakın olan odur kurşunu gormuyorsam ben korkarım o cihazdan zaten birşey bulmaz

mguleryuz

Aktif Üye
Commander krdeşim bölgen nasıl çokmu demir atığı var yoksa tek tükmü çıkıyor demir

commander

Member
Commander krdeşim bölgen nasıl çokmu demir atığı var yoksa tek tükmü çıkıyor demir
kardeşim bulunduğum yer itibariyle hep yaşantı yerleri buralar benimki biraz tektekçi abilerden üstadlardan kalanları temizlemek gibi :) gezdiğim yerlere göre değişiyor demir atığı ben zaten demir kapalı çalışyorum pek sıkıntı olmuyor açıkcası

mguleryuz

Aktif Üye
demir çok değilse birde bu işe gönül vermişsen gpx tarzı cihaza geçmen senin yararına olur yaşantı çoksa ve yunan bölgesindesn çıkan paraya göre bi temiz 2 el gpx 4500 alıp 11dd başlık ve 18 dd başlık çekip keyfine bakmandan ötesi yoktu ben gpx4000 ile 15 dd başlıkla göbek hizasından tabak aldım tek tekde temiz arazide gpx tek geçerim başka cihazda kullanmam :)

commander

Member
demir çok değilse birde bu işe gönül vermişsen gpx tarzı cihaza geçmen senin yararına olur yaşantı çoksa ve yunan bölgesindesn çıkan paraya göre bi temiz 2 el gpx 4500 alıp 11dd başlık ve 18 dd başlık çekip keyfine bakmandan ötesi yoktu ben gpx4000 ile 15 dd başlıkla göbek hizasından tabak aldım tek tekde temiz arazide gpx tek geçerim başka cihazda kullanmam :)
kardeş aslında dediğin doğru gpx e geçmeyi düşündüm ama fiyatları için şu an bütçem yok :) iyi bişeyler yakalarsam Allah nasip ederse aynı gün geçerim tab, gpx 4500 e

Stavroz

Member
Commander usta hikmet çoban kılıklı define avcılarında bizim burada dağ tepe ne varsa çobanlar volüyü vurdu davar otlatmak bahane ganimet şahane :)

commander

Member
Commander usta hikmet çoban kılıklı define avcılarında bizim burada dağ tepe ne varsa çobanlar volüyü vurdu davar otlatmak bahane ganimet şahane :)
ustam çok haklısın 10 çoban tanıyorsam belki 7 si bu işe gönül vermiş ve hatta ciddi yerler yakalamış ama beni üzen konu bir çok çoban arkadaşın taş ve kaya üzerindeki bir çok işareti tahrip etmesi inan buna defalarca şahit oldum

Stavroz

Member
ustam çok haklısın 10 çoban tanıyorsam belki 7 si bu işe gönül vermiş ve hatta ciddi yerler yakalamış ama beni üzen konu bir çok çoban arkadaşın taş ve kaya üzerindeki bir çok işareti tahrip etmesi inan buna defalarca şahit oldum
O taş ve kaya üzerindeki işaretleri tahrip edenler burayı bu işareti ben buldum bende kalsın diyerek işareti ve bölgeyi kafasına çizip işareti yok edenler sadece kendini düşünen egoist çobanlar tecrübeye baki bu analizi yazdım ustam :)