Tektekçilik siftahı.

tncysmn

Aktif Üye
Ustam öncelikle hayırlı uğrulu ve sevgili olsun.
Nasıl bir yol izlediğini yöntemini anlatabilir misin? Ne kadar aşağıdan bulundu... Fikir olsun bizlere.

Sevgiler.
Pulseyi sattık vlf aldık şükürler olsun ki boşa kürek sallamaktan kurtulduk. Bölgem güzel neredeyse heryeri yaşantı alanı. MalZemeler ortalama 25 30 cm den çıktı. Yarın bi gezintiye çıkacaz nasip olursa bi kaç resim daha atarım diye düşünüyorum

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Pulseyi sattık vlf aldık şükürler olsun ki boşa kürek sallamaktan kurtulduk. Bölgem güzel neredeyse heryeri yaşantı alanı. MalZemeler ortalama 25 30 cm den çıktı. Yarın bi gezintiye çıkacaz nasip olursa bi kaç resim daha atarım diye düşünüyorum

Heyecanını hissedebiliyorum. :)
Cevap için teşekkürler.

Sevgiler.

tncysmn

Aktif Üye
Heyecanını hissedebiliyorum. :)
Cevap için teşekkürler.

Sevgiler.
:) rica ederim. Heyecandan daha ziyade şu var. Bi emek harcanıyo zamandan bedenden madden ve manen ama bakıyosun elde var sıfr. bu şekilde değeri dahi olmasa bi tarih kokusu alıyosun.

Amacım pulse cihazları kötülemek değil sadece kendimde olanı kastedtim tabiki bi lorenz elimdeki vlf den çok çok iyidir, bu konuda yanlış anlaşılmayım.

mendaxx

Aktif Üye
devami gelir insallah tek tekciler hep yolunu bulur :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bereketli olsun mühürler ve bizans sikkeleri başlangıç olarak mükemmel derecesinde bana göre.