Teslis - Kutsal Üçleme

M

MustyanG1383

Misafir
bir yer biliyorum 3 kuyu var bir kaç ta yaşlı ağaç... zamanında konu da açmıştım :20: kuyunun birini köylü kullanıyor öbüründen hayvanları suluyorlar diğeri ne hayvana ne insana... gidip resimlesem mi?
Paşam o köyde ne varsa 3.
Yani girişindeki değirmenden. Çeşmeye kuyudan köprüye herşey 3. Bi girişi bi çıkışı olan Köy. Ve dede mezarıda var demi.

A

A_L_S_O_N

Misafir
bir yer biliyorum 3 kuyu var bir kaç ta yaşlı ağaç... zamanında konu da açmıştım :20: kuyunun birini köylü kullanıyor öbüründen hayvanları suluyorlar diğeri ne hayvana ne insana... gidip resimlesem mi?
kaç kişiydik kaç kişi kaldık ben bedırhan nazlıcan of kerem of

philippusdede

Yeni Üye
öncelkle böyle önemli bir konu açtığınız için teşekkürler menderes ustam..
baba oğul ruh üçleme karşımıza çokça çıkan fakat dikkat etmeden geçtiğimiz yerler oluyor..
bu konuda bilgisi ve tecrübesi oan arkaaşlar ..bilgilerini bizleren esirgemez ..paylaşırsalar görüp geçtiğimiz yerler dikkatimizi çeker ona göre başlangıç araştırması yapar .resimler konu açarız tekrar..yorumlarınızdan faydalanırız..

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
definede bir söz bir satır yazı bütün hesapları değiştirir ustaların sözünü bitirmelerini beklemek neden buraya bilgi için geliyoruz herkes nasibi neyse onu yer bilgilerinizi paylaşmanızı bütün site merakla bekliyor üçleme gömü sisteminin bel kemiğidir

Türk

Engellendi
Bir sayı daha var ... masonik bir sayı yahudilikten Hz. ISA a.s geldiği varsayılan en sağlam gomulerin sifrelendigi sayısal sifre. Emced hesabı ile kullanılmıştır.

enda

Yeni Üye
3 dediğinizde aklıma geldi siz tepe falan demişsiniz abi toprağın 1.5 mt altında i kayada 3 tane yuvarlak oyma var ve bi üçgeni anımsatıyo bi üçgen düşünün en alt köşede en büyük oyma sağ üst köşede en küçük oyma sol üstede orta büyüklükte oyma var ve kayada başka murç izi falan yok sadece oymalar var bu sizin anlattığınız konuyla bunun bi alakası var mıdır