Tılsım bozulurken yandık

Apollon01

Moderatör
Moderatör
haklısınız ustam lakin herkez çubuğu 50 cm den kesip 10 12 cm den bükmüyor çubuk kısada olabilir
birde kendiniz yaşadığınızı düşünün
boşluk üzerine giderken yaklaştığınızda çubuklar lar
yarım sağa ve sola açıyor
boşluğa girdiniz çarpı yaptı
devam ettiniz
bitişte ikiside içeri kapanması gerekirken
birden sağa döndüler
sağa döndün düzelmiyo koluna dayalı hala
ateş basıyo eriyosun
şöyle az ileri bir salıyosun ellerini fırrrrrrrr pervaneler çalışıyo
sonra R
gerçekten ilginç bir durum yaaa:oops::oops:

anmer

Member
Metan gazından dolayıdır . Ben anlamıyorum bu insanları ya size soruyorum hiç bir arkeoloğun üç harfliler tarafından çarpıldığını duydunuz mu ? Adam mezar açıyor Bizans mezarı veya roma mezarı veya frig mezarı hoca götürüyor hocaya danışıyor yahu Frigli adam nerden bilsin müslümanı hocayı biraz düşünün lütfen adam höyüğe giriyor mesela bir çanak buluyor diyor ki hoca kan akıtalım ya ne alaka adam daha höyüğün eski bir yerleşim yeri olduğunu bilmiyor ilginç valla birazcık araştırmak lazım sorgulamak lazım düşünmek lazım
xfactor ustam
tebrik ediyorum tesbitlerini şu hoca hacı işi çok can sıkıcı kur an ayetleri tılsım büyü hile hurda için değil insanlara ışık tutan geleceğe ve günümüze nizam veren rehberdir . hoca diye birine tapmak saçmalık sana burada ab cub var der sonrada şebekesi ile oradaki değeri hüpletir gider dikkatli olmak şart

xfactor

Member
xfactor ustam
tebrik ediyorum tesbitlerini şu hoca hacı işi çok can sıkıcı kur an ayetleri tılsım büyü hile hurda için değil insanlara ışık tutan geleceğe ve günümüze nizam veren rehberdir . hoca diye birine tapmak saçmalık sana burada ab cub var der sonrada şebekesi ile oradaki değeri hüpletir gider dikkatli olmak şart
Aynen öyle ustam :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Başlığı okuyunca bişe oluyor bana.