Tılsım mi cin mi sallama mı

Frankenstein

Yeni Üye
Selamın aleyküm öncelikle hayırlı cumalar
Beş arkadaş bir hoca çıkıyorlar aramaya hoca noktaya yaklaşınca benden bu kadar yedi sülalenizi doyurur ama korunuyor demiş gidelim uğraşılmaz demiş hocayla beraber 3 kişi dönüyor iki kişi kazmaya başlayınca her kazma vuruşunda bi tokat yedik her kazmada bi tokat sonra sol koltuk altımdan sanki bıçak soktular bi baktım uzerım kan dior. Kanı gorunce bırakıp kacıyorlar.
Şimdi bu ıkısı deli gibi ortada geziyor akıl gitmiş.
Doğrumudur.
Doğruysa nasıl tedbir alınmalıdır

Son düzenleme:

burak020202

Engellendi
Valla dogrulugu tartışılır olabilir duasiz abdestsiz olmamak lazım herzaman benim görüşüm Allah a sigindinmi gerisi hikaye siz bu sahislari taniyormusunuz akıl gitmiş dediklerini

Kristof34

DogacıyıZ
Sen anlatanları taniyorsun deli divane gibi bıçaklanan arkadaşları tanımıyorsun değil mi? Sen bir yerde bir iş yaparken ilk tokadı yedikten sonra devam edermisin? Bu hadisenin yaşanması için işlem yapılan yerin gerçek türbe gerçek yatır olması lazım ki o tokadı yiyesin.

Frankenstein

Yeni Üye
Gecmişi turbe yada yatır mı bilemem ama gömü kesinmiş ayrıca yeri bilen dayımız vazgecin diyor o iki kişi titreyerek dolaşıyor halen soruları yarım yamalak cevaplıyorlar tahminen dayı da yanlarında gitti bişeyler olmuş ki bize tam noktayı söylemyor ama öğrenecez sizden istediğim bunlar hanüslasyon mu görmüştür gerçekmidir ayrıca dayı halen fakir yeri tam nokta biliyor ama gitmiyor

Kristof34

DogacıyıZ
Gecmişi turbe yada yatır mı bilemem ama gömü kesinmiş ayrıca yeri bilen dayımız vazgecin diyor o iki kişi titreyerek dolaşıyor halen soruları yarım yamalak cevaplıyorlar tahminen dayı da yanlarında gitti bişeyler olmuş ki bize tam noktayı söylemyor ama öğrenecez sizden istediğim bunlar hanüslasyon mu görmüştür gerçekmidir ayrıca dayı halen fakir yeri tam nokta biliyor ama gitmiyor
Sen bi görsel at yeri öğrenince işleme başla ilk tokadı yersen gerisini ben halledicem.

Frankenstein

Yeni Üye
Tamam usta kısmet olursa görsel yarın çekilir saygılar

Kristof34

DogacıyıZ
Türbe ise mübarek için okunacak dua vardır. Asla mezarının rahatsız edilmesine musade etmez. Cin tasallutu varsa okunacak ve terkip edilecek başka bir uygulama vardır önce bir gerçekliği tesbit edilsin arkadaşa özelinden yyapması gerekenleri söylerim. Varsa aklına takılan bir husus sana da yardımcı olurum wtrk kardeşim.

wtrk

Engellendi
Türbe ise mübarek için okunacak dua vardır. Asla mezarının rahatsız edilmesine musade etmez. Cin tasallutu varsa okunacak ve terkip edilecek başka bir uygulama vardır önce bir gerçekliği tesbit edilsin arkadaşa özelinden yyapması gerekenleri söylerim. Varsa aklına takılan bir husus sana da yardımcı olurum @wtrk kardeşim.

Ben bıraktım bu işleri usta.. :)
Zirvede bıraktım :)

radikal55

Member
usta cinlerin öyle adam bıçaklamas tokat atması hikaye o ancak tgrt nin filimlerinde olur, korkması titremesi eyvalah olabilir,bunlara öyle imkan verilse piyasada adem kalmazdı,saygılar