Tılsım ve işaret

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sitede her türlü bilgi mevcuddur, ilk önce okuyup da konu açar isek daha verimli sonuçlar alınacaktır.
Açılan konuların yayınlandığını anlamak için, siteye giriş yapılması kâfidir, SABIRSIZLANIP aynı konuyu defalarca açmaktansa, siteye giriş yapıp yeni konulara göz atmak daha kolaydır!!
Selametle..

kenan12545

Yeni Üye
Okudum zaten benim elimdeki işarete benzer bir işaret olsaydı oradan konumla alakalı cevabı alır ve konu paylaşmaya gerek kalmazdı sabirsizlandigimiz yok sabırsız olsaydık burada olmazdım zaten

defi

Bilgili Üye
küp tuğla ve kemik parçaları dinsel ritüellerdir o taş onların altından çıktıysa biraz daha inin derim

kenan12545

Yeni Üye
S.aleyküm iyi akşamlar bu işareti daha önceden paylaşmıştım ama ne anlama geldiğini öğrenemedim kimse buna bir açıklık getiremedi değerli büyüklerimizden ve ustalardan bakıp değerlendirmesini rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Not 2 metre toprağın altından çıktı

Ekli dosyalar

kenan12545

Yeni Üye
S.aleyküm iyi akşamlar bu işareti daha önceden paylaşmıştım ama ne anlama geldiğini öğrenemedim kimse buna bir açıklık getiremedi değerli büyüklerimizden ve ustalardan bakıp değerlendirmesini rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Not 2 metre toprağın altından çıktı

Ekli dosyalar

paytoncu

Aktif Üye
S.aleyküm arkadaşlar 2 metre toprağın altından işarete benzer bir taş çıktı anlamı nedir bilmiyorum ve bu yer tılsımlı işaretin tam altı sadece kum çikiyor yardımcı olursanız sevinirim ...Ekli dosyayı görüntüle 306073
Selam kardeşim.
Evvela kolay gelsin.
Konuya gelelim. Sen eğer şuan sağlam şekilde paylaşım yapa biliyorsan ve sıkıntın yoksa emin olabilirsin orda tılsım adına birşey yok. Ve tılsımın dışında belkide yer boş birşey yok. Yoksa sen noktayı eşip rahat rahat muhabbet edemezsin öyle bir dünyada yok. Şimdiden kolay gelsin selametle kalınız