Titanyum Hazneli Alan Tarama Çubuğu kullanan var mı?

Safakk

Bilgili Üye
Öyle geriden olmaz.
Çubuklarını al gel konyaya.
2 saatte pes edip giden.
Bu iş kolay değilmiş diye😄
Slm ustam ben hasta değilim bu işlere ben kendime yapıyorum çubuğu arazide zaman geçiriyorum hafta sonları her çeşidinden birer adet yaptım makina da var çayımıda yapıyorum en güzel zaman geçirme işi benim için usta ama öğrenmeye de çalışıyorum çubukları tek titanyum ları anlayamadım ustam

oymak beyi

Bilgili Üye
Öyle geriden olmaz.
Çubuklarını al gel konyaya.
2 saatte pes edip giden.
Bu iş kolay değilmiş diye😄
ustam sol elde ki çubuk sağ elde ki çubuğu gösterirse sağ elde ki çubuk da karşıyi gösterirse bunun anlamı nedir? ben ne olduğunu henüz tespit edemedim.

Safakk

Bilgili Üye
ustam sol elde ki çubuk sağ elde ki çubuğu gösterirse sağ elde ki çubuk da karşıyi gösterirse bunun anlamı nedir? ben ne olduğunu henüz tespit edemedim.
Ustam kelin ilacı olsa başına sürer ben çubuk yaptım ama bilgim yok

Safakk

Bilgili Üye
Fazla bilmiyorum son yaptıklarım sadece çarpı yapıyor yaptığı yeri kazdım paslı kürek çıktı

Adem74 bartınlı

Yeni Üye
Şimdi bende yorumyapma gereği duydum bu konuya bizde üç arkadaş hazneli titanyum satın aldık gr4 idi ve 500 600 metreden 220 ye 310 cm lik boşluğu çekti başka cins çubuk olsa o kadar uzaklıktan çekermiydi bilmiyorum yani bence iş yapıyor titanyum

Safakk

Bilgili Üye
Şimdi bende yorumyapma gereği duydum bu konuya bizde üç arkadaş hazneli titanyum satın aldık gr4 idi ve 500 600 metreden 220 ye 310 cm lik boşluğu çekti başka cins çubuk olsa o kadar uzaklıktan çekermiydi bilmiyorum yani bence iş yapıyor titanyum
Ben gr2 den yaptım ustam evet çektiği yerde çarpı yaptı tam noktadan küflü metal çıktı dize kadar derinden ama sağ elime çeyrek aldım sonra küflü metale yönelmedi normal çubukların yaptığı hareketleri yapmıyor sadece çarpı başka hareket yok sadece çarpı yapıyor yarım gazlı çakmak alınca metali değil boşluğa yöneliyor metali görmüyor ozamanda