Tokat bölgesinden kim var

BÜNYAMİN1

Yeni Üye
Ekipman desteği lazım belgeli yer malı büyük

Pirana

Bilgili Üye
Resim olan meshur bir yer var orasi degilmi tokat kalesi civari idi sanirim

Turko

Uzman
Tokat Turhal a az direksiyon sallamadım hey gidi günler .

BÜNYAMİN1

Yeni Üye
Turko usta isim ver muhtar kim buyur beraber gidelim

Turko

Uzman
Turko usta isim ver muhtar kim buyur beraber gidelim
Ustam Tokat Yozgat Çorum Samsun Kayseri Ankara Sivas Bursa buralar da elim uzundur hepsini gezdim gördüm çok belge geldi Tokat tan Çorum dan Yozgat tan hepsi sahte boş çıktı. Belgeli yer dediğin an konu başlamadan bitiyor. Belgeli yer dediğin an belgeyi masaya koyman gerekiyor ki buraya konu açman bir anlam kazansın. Bunu güvenlik açısından yapmayacağım için konuyu okuyan san otomatikman satış yapmaya gelmiş gözü ile bakıyor. Sana mesaj gelecek birileri hadi yapalım diyecek otobüs parası isteyecek 2000 yatır gelip bakayım yerine dönüşte 2000 daha yatirirsin diyecek . Ben kazma kürek işine karışmam cihaz açar kaparım 10 bin alırım diyecek. Bu aralar çok meşhur sahibin den dedektör kısmına jeo termal cihaz fotoğrafı koymuş biri araya 4-5 tane serfer dan filtre koymuş üstüne lahit var yanında ot var üstünde bok var sağın da kasa var diye yazılar yazmış . Gelme gitme işi yok profosyonel çalışıyoruz olduğumuz yerden hedefe nokta atışı falan yazmış. Demem oki herkes kolay yolun peşinde bu tarz konular samimi değil. Bence sen fotoğraf paylaş bol bol biz bir bakalım neymiş ne değilmiş.

BÜNYAMİN1

Yeni Üye
Ustam sizinle özelden görüşme şansımız varmı