Top şeklinde kaya

Byhack

Yeni Üye
Ustam Bu alanın daha sonra fotoğraflarını çeker atarım detaylı burası yamaçda kalıyor diğer fotoraflarda gözüken 3 tsne mağara girisi var ama çalısma yaptıgımız yerden en yükseği 7 8 metre en yakını 2bucuk 3 metre tepede kalıyor drone ile bakmayı düşünüyorum o xaman daha net foto ile anlıyacağız teşekkür ederim bilgiler için

Byhack

Yeni Üye
Hocam seni de rahatsiz ediyorum ama buranın in hali bu şekildeydi doğal oluşum muydu acaba
Kayayı kırıp cıkardıgımızda yaöacdan düserken parçalandı dereye düstü ama etrafı komple kırldı ufaldı yani

jeolog

Co Admin
Co Admin
Eger bu kayaligin butununu (panoramik) geriden (20-30 metre) fotograflarsaniz size jeolojik yapiyi anlatirim.
Biliyorum onca emek harcadiniz ama arastirmanizin oncesine donersek sizi buraya ne getirdi?

Byhack

Yeni Üye
Eger bu kayaligin butununu (panoramik) geriden (20-30 metre) fotograflarsaniz size jeolojik yapiyi anlatirim.
Biliyorum onca emek harcadiniz ama arastirmanizin oncesine donersek sizi buraya ne getirdi?
Ustam uzaktan fotom yok suan ama en kısa surede çekip atıcam fotoğrafları ağzınıza sağlık vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Boşa uğraşmayınız, gerekenler yazılmış zaten.
Size söylemek istediğim şey, yani sloganımız şu olmalı:
ÖNCE TESPİT-SONRA İŞLEM.
Bu nedenle önce konuyu açsaydınız bu kadar emek zayi olmazdı.
Ve yer çok tehlikeli. Aman terkediniz orayı inşallah.
Her çubuk 100X100 metrelik bir alanda en az 3 yerde ALTIN sinyali verir.
Bu sinyal mineralinden gelen sinyaldir.
Usta olan çubukçu da bu sinyalleri bir şekilde eleyebilen çubukçudur.
Bu seviyeye gelinceye kadar muhakkak çubuk harici bir şeyle daha teyit etmelisiniz.
Yoksa etrafınız köstebek çukurundan geçilmez.

matrax33

Aktif Üye
Kazdığınız yer çok tehlikeli her an o tavan kayaları ufalanıp üzerinize çökebilir. Dikkat edin ustam.