toprak altı bank ve yaşanmış tılsım olayı

baba3315

Yeni Üye
dostlar, bu olayı bir tv programı videosunda dinlemiştim, hangi program vs unuttum çok oldu, aradım bulamadım, bu olayı bilen var mı sormak istedim, oranın akıbeti ve böyle bir yerin varlığı, gerçeklik payı..

Olayın özeti:

Bölgeyi unuttum ama Ege bölgesi civarı olması lazım. defineci arkadaşlar bir yer buluyorlar, mağara gibi bir yerin ağzını açıyorlar, ama tılsımlı olduğunu anlayınca arayışa giriyorlar, birçok hoca yanaşmıyor oraya, en sonunda trabzonlu bir hoca kabul ediyor diğer defineciler gelmiyor, 2 defineci ve hoca yere gidiyorlar, hoca definecilere yapacakları adımları anlatıyor ve çok sıkı tenbihlerde bulunuyor. girdikleri yer çok büyük kayalıklar var, (benim düşüncem bazı medeniyet yönetimlerinin kasaları yani toprak altı bank denilen yapılar) buralarda yüzlerce kilo altın vs olduğu bilinmekte. büyük ihtimal böyle bir yerin girişi olabilir, neyse hoca çeşitli okumalar yapıyor, her ilerlemede çeşitli görüntüler olaylar vs oluyor, en son adımlarda hocanın tenbih ettiği birşeyi definecilerden biri yerine getirmiyor, o esnada büyük bir gümbürtü kopuyor ve 2 defineci kedinlerini o yerden km uzaklarda boş bir tarlada üstlerinde elbise vs birşey yok şekilde bulunuyorlar, aylarca birşey konuşamıyorlar, trabzonlu hocadan o günden sonra ses seda yok kayboluyor.

bu arada yakından tandığım araştırmacı yazar hakan yılmaz çebi'de toprak altı bank sistemlerinden tv lerde bazen değinmiştir.

yani dostlar olay bu, düşünceleriniz nedir?

sepetkaya

Editör
dostlar, bu olayı bir tv programı videosunda dinlemiştim, hangi program vs unuttum çok oldu, aradım bulamadım, bu olayı bilen var mı sormak istedim, oranın akıbeti ve böyle bir yerin varlığı, gerçeklik payı..

Olayın özeti:

Bölgeyi unuttum ama Ege bölgesi civarı olması lazım. defineci arkadaşlar bir yer buluyorlar, mağara gibi bir yerin ağzını açıyorlar, ama tılsımlı olduğunu anlayınca arayışa giriyorlar, birçok hoca yanaşmıyor oraya, en sonunda trabzonlu bir hoca kabul ediyor diğer defineciler gelmiyor, 2 defineci ve hoca yere gidiyorlar, hoca definecilere yapacakları adımları anlatıyor ve çok sıkı tenbihlerde bulunuyor. girdikleri yer çok büyük kayalıklar var, (benim düşüncem bazı medeniyet yönetimlerinin kasaları yani toprak altı bank denilen yapılar) buralarda yüzlerce kilo altın vs olduğu bilinmekte. büyük ihtimal böyle bir yerin girişi olabilir, neyse hoca çeşitli okumalar yapıyor, her ilerlemede çeşitli görüntüler olaylar vs oluyor, en son adımlarda hocanın tenbih ettiği birşeyi definecilerden biri yerine getirmiyor, o esnada büyük bir gümbürtü kopuyor ve 2 defineci kedinlerini o yerden km uzaklarda boş bir tarlada üstlerinde elbise vs birşey yok şekilde bulunuyorlar, aylarca birşey konuşamıyorlar, trabzonlu hocadan o günden sonra ses seda yok kayboluyor.

bu arada yakından tandığım araştırmacı yazar hakan yılmaz çebi'de toprak altı bank sistemlerinden tv lerde bazen değinmiştir.

Uğur kulaç pelin çiftçi ile gündem ötesinde anlattı, sizin yazdiklariniza yakın bir olay anlatmıştı, içlerinde ogtermen falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.

baba3315

Yeni Üye
Uğur kulaç pelin çiftçi ile gündem ötesinde anlattı, sizin yazdiklariniza yakın bir olay anlatmıştı, içlerinde ogtermen falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Hayırlı yaşa mübarek, öyleydi sanırım, bu olayın o dönem gazetelere de çıkmış olduğu söyleniyordu, ama araştırdım bulamadım

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uğur Kulaç anlattıysa büyük ihtimalle palavradır.
O adamın Allah bir dediğinden başkasına inanmam.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Uğur Kulaç anlattıysa büyük ihtimalle palavradır.
O adamın Allah bir dediğinden başkasına inanmam.
:D Hayırdır kulaç madurlarındanmısın başından ne geçti anlat bizde inanmayalım madur olmayalım sonuçta internette youtube da bir sürü videoları var bilen var bilmeyen var ne dir ne değildir merak ettim.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:D Hayırdır kulaç madurlarındanmısın başından ne geçti anlat bizde inanmayalım madur olmayalım sonuçta internette youtube da bir sürü videoları var bilen var bilmeyen var ne dir ne değildir merak ettim.
Allahtan madur olmadım,ama olmama az kalmıştı.Bu adam tam bir ticaret ustası,ve hitabet yeteneği çok iyi.Bu yeteneğini kullanarak insanları istediği gibi manüpile edebiliyor.Çok agresif bir pazarlama yöntemi var.Öyle ki diğer dedektör satıcılarına canlı yayında küfredecek kadar.
Dikkat ederseniz bu firmanın sattığı cihazlarla ilgili kendileri haricinde test videosu çeken yoktur.Olan birkaç kişinin videosuda yine firmanın kanalında yayınlanmaktadır.
Kısacası yalan dolanla mal satmaya çalışıyor.Bende sizdenim,içinizden biriyim diyip definecileri dolandırıyor.
Benim Vlf cihazım 3-4 metreden çeker diyor. O derinliği pulse görmüyor be.

baba3315

Yeni Üye
Dostlar, kulaç la hiç işim olmaz benimde, gazetelere çıkan bir haber mis bu olay, TV programında define ve tılsım konusuna gelince anlatmıştı, o yüzden belki kendi bolgesinde vs bu olayı bilen vardır diye açtım konuyu, bu arada uğur kulaç artık defineden ziyade tüccar olmuş birisi. Selamlar

MMKalej

Yeni Üye
Kardeşim bende yıllar önce yazdığın bu olayı canlı yayında NTV de birebir bir programda dinledim (Anlatan adam maden sahibi ve defineciler birlik başkanıydı) hiç unutamam. Bende bulamadım o programı ama anlatılanlar dün gibi aklımda...

karakartal88

Aktif Üye
BENDE DE 3 TANE DEDEKTÖR GECTİ ELİMDE HEPSİ TRAŞ 45 CM ÇEKTİ AMA 80 CM DE 1 TORBA ÇİVİYİ GÖRMEDİ....BANA CİHAZ SATARKEN 6 METRE DEYİP 3.60 NET ÇEKER DEMİŞLER Dİ BU AHLAKSIZ LAR DEDEKTÖR SATİCİLARİ

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Olayın aslı afyon da geçmektedir isterseniz anlatayım...
afyonun bir köylüğün de bir öğretmen tayin gelir dağları gezmeyi seven biri gezer vakit geçirir ve neredeyse civarda ki her yeri gezer görür bir zaman sonra birisi ile tanışır adam defineci öğretmenle konuşurken ben şöyle bir yer arıyorum der öğretmende ben burayı gördüm biliyorum der ve defineciyi götürür mekana adam bakar ki yıllardır aradığı yer gerçektende
Tabiki definecinin elinde belgeleriyle tılsımın olduğuna kadar ve tılsımı nasıl atlatırıma kadar yazan belgeleri vardır.
defineci öğretmenden 7 adet ilkokul bulu çağına ulaşmamış yani günahsız çocuk ayarlamasını ister ve öğretmen de bu çocukları okulundan ayarlar getirir
Çocukları tembihler ve korkmayındiye teskinde bulunarak ufak bir mağradan geçerek asıl yere gelirler ve defineci olan adam çocukları önüne alır ve tılsıma okumaya başlar elindeki kitaptan ve birden önlerindeki düz blok kaya açılır ve adam çocuklara devam edin diyerek içeri girerler içeride bir çok cin taifesi vardır cocuklarla defineciler ilerlerken cin taifesi onları caydırmak için herşeyi yaparlar ama çocuklar ve defineci ilerler ve hazineye kadar gelirler karşılarında odalar dolusu altını mücevheratı görürler tam uzanacaakları sıra araya cintaifesinden bir çıplak kadın girer tabiki çocuklar günahsız oldukları için çocuklara bir zarar veremiyorlar ama çocukların içinden bir tanesi kadını görünce uf kadına bak diyor ve aniden çocuklar oradan kayboluyor
Bu içeride anlattıklarım bizzat çocukların jandarmaya verdikleri ifadelerdir ve hala kayıtları dururyor jandarma tutanaklarında
ve dışarıda bekleyen öğretmen saatler geçmesine rağmen gelmediklerine şüpelenip mağraya giriyor ve sonuna kadar gidiyor bakıyorki sonunda dümdüz bir duvar var hemen muhtara koşuyor durumu anlatıyor ve jandarmaya haber veriliyor
çocukların biri boluda ormanda çırılçıplak bulunuyor yani tüm çocukları türkiyenindeğişik yerlerine atıyorlar cinler hemde çıplak bir şekilde çocukların hepsi başka başka illerde bulunuyor ama defineciyi o günden sonra hiç kimse bulamıyor
jandarma kayıtlarında vardır bu olay

ne kadar akıcı anlattım bilemiyorum ama hakkınızı helal edin

gelenvar

Member

Olayın özeti:

bu tilsım cin vs. Turkiyede kazı yapan 35 den fazla yabanci kazı

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çocukların biri bolu da ormanda çırılçıplak bulunuyor,yani tüm çocukları türkiyenin değişik yerlerine atıyorlar cinler hemde çıplak bir şekilde.çocukların hepsi başka başka illerde bulunuyor.
Demek ki cinler kendilerini ışınlayabildikleri gibi bu boyuttaki canlı varlıkları da ışınlayabiliyorlar.Çocukların gittikleri yerde çıplak bulunmasının sebebi kıyafet gibi cansız maddeleri ışınlayamadıkları için olabilir.

Jandarma konuyu kayıt altına alırken tanıkların bu anlattıklarına inandı mı acaba?