Traşlanmış kayalar?

salihsaçak123

Yeni Üye
Allahın selamı bereketi üzerinize olsun değerli ustalar ve site sakinleri. Merak ettiğim bi konu var traşlanmış kayalar define işaretimidir? Ana kayadan farklı sadece bir bölüm traşlanmıs dümdüz ve renk farkı var . bu etrafında başka işaret olmaksızın define işaretidir diyebilirmiyiz? Şimdiden ilgi alakanız için teşekkür ederim Selametle Rastgele.

mayhem

Co Admin
Co Admin
A.S Görmeden nedesek yanlış Görsel varsa konunuza ekleyin net cevaplar gelicektir .

mayhem

Co Admin
Co Admin
önceden bir yapı varmış gibi ön yüz yıkılınca böyle bir manzara çıkmış etraflıca gezilmeli eski yaşantı alanı olmalı benim fikrim bu yönde .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta hoşgeldin mayhem ustamızın belirt tipi üzre çevre fotoları Lazım. Seni bura götüren kısa öyküsü.. Bide mundar edilmiş kayanın sadece orasımı ilgini çekti sağdaki sunak benzeri oymalar ilgini çekmedimi. çok kurcalanmış. ora çok. Bol nasipler selametle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 208575
salihsaçak123 ....Gördüklerimi işaretledim..kardesim tekresimle pek olmaz ama ...mavi ile işaretlediğim ayak izimi ben mi öyle gördüm..incelersin ...yesil işaretlediğim yerleri tıkla ses kontrolü yap üstten çubuk çalışma alanı varsa çubuk çalış...ustten aşağıya su yolunun bitimindeki çukurun derinliğini bakarsın hemen altına çizdiğim yerdede giriş olabilir gibi tespitlerini yaparsın ..kirmizi yi ben balığa benzettim o tarafta veya kuyruk tarafında dere veya gol gibi birşey varmı...evvela balık mi onu incele...rast gelsin

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kitabe efriz vb. işlemek için traşlanmış olabilir
belkide vardı ve zaman içinde aşındı ya da tahrip edilmiş olabilir
bu tip görünen yerlerin giriş olma ihtimalini de değerlendirin derim