Tüfek alacağım tavsiye ?

Snowman

Yeni Üye
Ustalarım mk12 almayı düşünüyorum(marka söylemek yasakmı bilmediğimden yazmadım) bu mk12 nin as 100s -m-L- ve x ürün kodlu modeli var bunlardan hangisini tavsiye edersiniz/ farketmez mi yoksa extra özellikleri varmıdır

Börükan Tatar

Aktif Üye
Derya Mk12 görüntüsüyle göze hitap ediyor. Savunma amaçlı iş görebilir. Artı yanlarının yanında eksi olarak alışılmışın dışındaki nişangahıyla gez-göz-arpacık olayında biraz sıkıntı yaratabilir. Görüntü var ses yok demiyorum ama av için klasik kendini kanıtlamış ürünleri tercih etmekten yanayım. Youtube'da ayrıntılı sahra videosu mevcut.

Tastan

Editör
Kullanım amacınız kanatlı avı degilse tavsiye ederim çok seri saglam bir makine 100s

Snowman

Yeni Üye
Derya Mk12 görüntüsüyle göze hitap ediyor. Savunma amaçlı iş görebilir. Artı yanlarının yanında eksi olarak alışılmışın dışındaki nişangahıyla gez-göz-arpacık olayında biraz sıkıntı yaratabilir. Görüntü var ses yok demiyorum ama av için klasik kendini kanıtlamış ürünleri tercih etmekten yanayım. Youtube'da ayrıntılı sahra videosu mevcut.
videolarına baktım ustam evet gez göz arpacıktan yana bazı kullanıcılarda memnun kalmamış. Savunma amaçlı olarak düşünüyorum

Snowman

Yeni Üye
Kullanım amacınız kanatlı avı degilse tavsiye ederim çok seri saglam bir makine 100s
Kanatlı için değil ustam 100 s ile 100 L arasında çok fark varmıdır/ birinin namlu giydirmesi daha kısa görünüyor el kundağının içinde kalıyor