Tüm dostlarıma SelaM

trak_39

Member
Üzerine alınan herkese selamun aleyküm, beni tanıyanlar bilir işim gereği artık okadar sayfada online olmuyorum giriyor konulara göz atıp çıkıyorum arada... fakat bugün gözüme tekirdağ tarafında yeni açılmış bir yer takıldı 700m yükselikte dağlarda düşündüm gezindim bakındım iyi bir çalışma iyi bir emek ve işçilik ama amaç ne ? ne gördün neden açtın ? neden kendını oralarda heba ettın ? okadar derıne neden indin ? bılıncsız calısıp yıne birşey çıkmadı deyıp umuduna küsen ınsanlarla dolu bu define tutkusu aşağıda resim 6 metre derinlik neden açtın orayı amaçsızca boşu boşuna etrafta hiçbir işaret yok emare yok şaşırıyorum bazen insanlara çünkü o bölgeyi karış karış biliyorum insanlar kahvedeki boş muhabbetlerle işe başlayıp heba ediyorlar kendılerını bu yüzden herkese tavsiyem yerden emın olun her kahve muhabbetıne bıryerlerı eşelersenız kendınızı mahvetmekten baska bır seye yaramaz

Ekli dosyayı görüntüle 87366

HİTİTLİ

Bilgili Üye
A.s.
Şu hakiki ameleperverlerden sivastada olsa birde bana denk gelse ne olur sanki.
Vallahi 2.5 mtden fazlasını kazdırmam kıyamam .
:73:

HİTİTLİ

Bilgili Üye
dostum yap kahvede ıkı fıs fıs pesıne ılla takılır ıkı akılsıs :zuhaha:
KAhve alışkanlıgım yok,arada nadiren ihtiyar arkadaslar davet edince gidiyorum torbacısı,otcusu vs kim varsa polis sanıp kacıyor .))
Fısfıs yapsam kahvede adam kalmaz.))
Dublör mü denesek acaba tipi bozuk kıllı mıllı iri yarı agzı bozuk biri .)))

MendereS

Bilgili Üye
hikayelere dayalı define arama bizde modadır biz çıksın diye aramıyoruz sadece gardımızı alıyoz hepsi bu :) bu arada hoş geldin seni görmek güzel :)

MendereS

Bilgili Üye
konuya esprili girdik sakın esas sanarlar :?:confused:

M

MustyanG1383

Misafir
Üzerine alınan herkese selamun aleyküm, beni tanıyanlar bilir işim gereği artık okadar sayfada online olmuyorum giriyor konulara göz atıp çıkıyorum arada... fakat bugün gözüme tekirdağ tarafında yeni açılmış bir yer takıldı 700m yükselikte dağlarda düşündüm gezindim bakındım iyi bir çalışma iyi bir emek ve işçilik ama amaç ne ? ne gördün neden açtın ? neden kendını oralarda heba ettın ? okadar derıne neden indin ? bılıncsız calısıp yıne birşey çıkmadı deyıp umuduna küsen ınsanlarla dolu bu define tutkusu aşağıda resim 6 metre derinlik neden açtın orayı amaçsızca boşu boşuna etrafta hiçbir işaret yok emare yok şaşırıyorum bazen insanlara çünkü o bölgeyi karış karış biliyorum insanlar kahvedeki boş muhabbetlerle işe başlayıp heba ediyorlar kendılerını bu yüzden herkese tavsiyem yerden emın olun her kahve muhabbetıne bıryerlerı eşelersenız kendınızı mahvetmekten baska bır seye yaramaz

Ekli dosyayı görüntüle 87366
As emrecim hoş geldin nasılsın nerelerdesin

Son düzenleme: