üç cin çocuğunun görüldüğü yer "

16tolga16

Aktif Üye
anmer o vakayi bir kenara birakacak olursak yer kaya mezar yapimina cok uygun bir alan.Önemli olan bu yerin yakinlarinda yapi veya yapi kalintilarinin olmasi.Ayrica hakim bir bolgeye benziyor resimlediginiz yerler buda eskiyalar ve savas v.s sebeplerdenden dolayi o bolgenin bir yasam alani olabilecegi kanaati olusturuyor insanda.Kiymetli bir yer..Mağara varmi orada..

anmer

Member
Ekli dosyayı görüntüle 200160 selam ustalarım bu resimlerde işlediğim yer dağlık bir bölge burada bir arkadaşımın bahsetmesi üzerine resimleme yaptım acemi işi biraz benden kaynaklı " soldaki yuvarlak taşın in tarafında çocuk yatacak uzunluklarda cepler var resimlerde var oyuklar inin ön cephesinde değerlendirilebilecek bir yermidir ben şahsen bilemiyorum sizin fikirleriniz e göre hareket edeceğim iyi akşamlar selamlar "

anmer

Member
@16tolga16 iyi akşamlar ustam bu bölge kesin ve kesin eski bir yaşam alanı birkaç km yakınında halen geçici yaşam var "o oyuk işaretleri ve yerdeki bazı taşlardaki işaretler ne anlama gelir acaba " inin ön kısmındaki oyuğun birisi 30 derece aşağı doğru oyulmuş "ben tecrübe sahibi değilim siz dersenizki daha detaylı forola veya video yakın zamanda yapabilirin 10 gün içinde falan " zbiraz fazla uzattım özür saygılar "tekrar iyi akşamlar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arslan köy taraflarına git vaktin varsa tatilcisin sanırım . mağraları ve yaşantıyı gör fakat bu mağralarda birşey yok nedense lahitler ve mezarlar yolun altında çıkıyor :200:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam Bi turizm şehrinde de yolun altında herşey çıkıyor. Abartmıyorum o şehrin bilinen tarihini bile değiştirecek eserler ama şehrin göbeğinde olduğu ve kamulaştırmayla başa çıkılacak kadar uçuk rakam tutacaandan. Sit alanıda olamıcaandan. Maalesef rant a kurban oldu bastılar betonu geçtiler

anmer

Member
@mayhem ,günaydın ustam arkadaş gösterdi ben resimledim birkaçtane el işçiliği var ne anlama gelir bilemedim " ama bu bölge define olan bulunan bir bölge " bu kesin " "sit alanı değil ama " " teşekkür "

anmer

Member
@crysannche ustam evet bir şekil var ama bilemem ne dir cin olabilir burada bir şey çıkarmı ustam

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burada kapalı alan bakılmalıdır...

anmer

Member
tatar26 ustam belirgin el işçiliği var zaten buraya 1 km yakınında başka bir noktayla ilgileniyorum , yine 2 km civarında mezarlık dedi ustalarımız ,,, beklentim var bunlardan, buraya ne yapacağım ip ucu bulamadım